دانشکده ( مدرسه ) فشن و مد پلی مدا (POLIMODA Fashion Design School) یک مدرسه و دانشکده خصوصی برای رشته های مد و فشن در ایالت توسکانی و شهر فلورانس جهت تحصیل در ایتالیا است . این مدرسه در سال 1986 به عنوان یک پروژه مشترک شهرهای فلورانس و مؤسسه فناوری مد دانشگاه ایالتی نیویورک تأسیس شد. این مدرسه عضو بنیاد بین المللی پژوهشگاه های فناوری مد است. در این مطلب به معرفی دانشکده طراحی مد پلی مدا می پردازیم.

این دانشکده مدارک کارشناسی و کارشناسی ارشد را در رشته ها مد و فشن ارائه می کند .در این دانشگاه حدود 2500 دانشجو از 75 کشور مختلف دنیا تحصیل می کنند و در سه پردیس این دانشکده در شهر فلورانس حضور دارند .

در سال 1986 ، Polimoda با توافق بین دو مرکز بین المللی مد به عنوان کامل Politecnico Internazionale della Moda تاسیس شد. شرلی گودمن معاون اجرایی سابق رئیس جمهور در موسسه فناوری و مد  در نیویورک و مدیر اجرایی بنیاد آموزشی صنایع مد و دون امیلیو پوچی ،برای ایجاد یک مرکز مد در ایتالیا توافق کردند که هدف آن برای تعالی در آموزش مد و توسعه شهر فلورانس در صنعت جهانی مد بود . در سال 1992 ، دومین پردیس اختصاص داده شده به کار بافندگی و نساجی در پرواتو افتتاح شد و بعداً در سال 2000 ، سومین پردیس در زمینه طراحی در ابالدووینتی افتتاح شد.

دوره های کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دوره های کوتاه ارائه شده در پلی مدا برای تحصیل در ایتالیا میراث گذشته را با تحقیق و خلاقیت جدید پیوند می زند. استادان مستقيماً از اين صنايع سرچشمه مي گيرند و يادگيري مبتني بر تجربه را ارائه مي دهند ، دوره هايي را كه با وقايع سازگار مي شوند با تغييرات در چشم انداز مد تطبيق مي دهند. با 70 درصد دانشجوی خارجی ، مدرسه فشن  و مد پلی مدا یک مرکز فرهنگی در قلب فلورانس است.

کم کردن شکاف بین آموزش و صنعت از دیگر اهداف مدرسه مد و فشن پلی مدا است . این امر با ساختارهای آموزشی ایجاد می شود تا دانشجویان بینش ، تجربه و دانش در زندگی واقعی را داشته باشد تا واقع بینانه ترین درک  در دنیای مد واقعی و صنعتی را داشته باشند.

دانشکده پلی مدا از صنعت پولساز مد آمده و در حال حاضر در سراسر جهان در زمینه های بازاریابی مد ، مدیریت ، امور مالی ، برندسازی ، ارتباطات ، جهت هنری ، پیش بینی روند ، کفش ، توسعه نساجی و طراحی الگوی و پوشاک فعالیت می کند . تجربه مستقیم این متخصصان یک منبع حیاتی برای انستیتو است و تضمین یک روش تدریس مبتنی بر مطالب مفید ، بازخورد با اهمیت و اجرای پروژه هایی که به موقعیت های فعلی پیش روی صنعت می پردازد.

معرفی مختصر دانشکده طراحی مد پلی مدا   POLIMODA Fashion Design School:

نام :     POLIMODA Fashion Design School

سال تاسیس :    1986 میلادی

وب سایت :  www.polimoda.com

نوع دانشگاه : خصوصی

کتابخانه : دارد                                                                                  شهر :  فلورانس

محدودیت جنسی برای پذیرش  : ندارد

گروه های تحصیلی دانشکده طراحی مد پلی مدا   POLIMODA Fashion Design School:

بخش های تحصیلی مدرسه فشن و مد پلی مدا به شرح زیر هستند :

گروه طراح مد مدرسه فشن و مد پلی مدا جهت تحصیل در ایتالیا .

گروه تجارت مد مدرسه فشن و مد پلی مدا جهت تحصیل در ایتالیا .

گروه هنر مدرسه فشن و مد پلی مدا جهت تحصیل در ایتالیا .

گروه مدیریت طراحی مدرسه فشن و مد پلی مدا جهت تحصیل در ایتالیا .

قلب برنامه آموزشی دانشکده پلی مدا دوره های کارشناسی است. این دوره های کامل ، این برنامه ها دارای ساختاری 3 یا 4 ساله برای کسانی که دوره دبیرستان را گذرانده اند و می خواهند در زمینه های مختلف مد آموزش های تخصصی و مفصلی کسب کنند را ارئه می دهد . همچنین با تکیه بر دانش کسب شده هر ساله ، پلی مدا  همچنین برای پایان این دوره ها ، دوره های کارآموزی سه ماهه را ارائه می دهد تا مهارت های دانشجویان را در یک محیط حرفه ای توسعه داده و آنها را به دنیای کار معرفی کند. رشته های ارائه شده عبارتند از فناوری فشن ، طراحی کفش و لوازم جانبی ، طراح مد ، مدیریت طراحی مد ، طراحی در قرن بیست و یکم ، کسب و کار مد ، مدیریت بازاریابی مد ، علم مد ، بازاریابی و ارتباطات ، مدیریت تولید ، تبدیل ایده ها به محصولات مد

دوره های کارشناسی ارشد پلی مدا با حضور دانشجویانی از سراسر جهان ،همراه با  مسیرهای تخصصی با هدف آماده سازی متخصصان جوان برای نقش های کلیدی در شرکت ها در صنعت مد و لوکس امروز است . این دوره ها به طور مداوم در حال پیشرفت هستند و هر سال برنامه های درسی به روز می شوند تا بتوانند نیازهای بازار و بازخورد مربوط به مشاغل موجود در شبکه مشارکتی پلی مدا  را تأمین کنند. این امر باعث می شود بهترین آموزش ممکن برای ورود به دنیای کار باشد. رشته های ارائه شده عبارتند از طراحی لباس ، طراحی رنگ ، مهندسی مد ، مدیریت نهایی طراحی مد ، طراحی کیف و کفش  ، مدیریت برند ، بازاریابی و ارتباطات ، کسب و کار بین المللی فشن ، اقتصاد مد ، تجارت لوکس ، مدیریت تولید و …

انواع خدمات دانشکده طراحی مد پلی مدا   POLIMODA Fashion Design School:

تحصیل در ایتالیا ، خدمات شغلی و حرفه ایی مدرسه مد و فشن پلی مدا :

دانشکده طراحی مد پلی مدا
دانشکده طراحی مد پلی مدا

Business Link  ( ارتباطات تجاری و شغلی ) یک رویداد سالانه است که به همت دانشجویان فارغ التحصیل و شرکت هایی که به دنبال متخصصان در زمینه مد هستند ، اختصاص داده شده است. دانشکده فشن و مد پلی مدا  از مدیران  و متخصصان منابع انسانی دعوت می کند تا بهترین استعدادهای دانشکده را نظاره کنند و به همین ترتیب شرکت ها می توانند بهترین متخصصان جوان را برای پیوستن به بیزینس خود انتخاب کنند.

در طی مصاحبه های فردی ، هر دانشجویی فرصت منحصر به فردی خواهد داشت که خود را به صورت جداگانه به مدیران منابع انسانی معرفی کند و برای دوره های کارآموزی و فرصت های کاری که دوره تحصیلی خود را کامل می کند ، انتخاب شود. برای این منظور ، پیوندهای بازرگانی همچنین به عنوان بستری برای شناسایی فارغ التحصیلان ارشد که به دنبال فرصت های جدید هستند مهیا می گردد.

تحصلی در ایتالیا کافه پلی مدا :

کافه دانشکده پلی مدا که در داخل محوطه های تاریخی ویلا فاوارد واقع شده و در محاصره باغ های سبز قرار گرفته است ، غذا و نوشیدنی با کیفیت بالایی را برای دانشجویان دانشکده مد و فشن پلی مدا ارائه می دهد. این کافه یک مکان خوب برای استراحت بین کلاس ها و لذت بردن از فضای سبز موسسه ، این فضا فرصتی عالی را برای دیدار با سایر دانشجویان و اساتید این دانشکده فراهم می کند .

مرکز فن آوری دانشکده مد و فشن پلی مدا :

در سال 1994 ، این دانشکده یک مرکز فناوری برای تأمین نیازهای آموزشی دانشجویان و تأسیس یک مرجع برای شرکت ها و متخصصان صنعت مد که می خواهند از سیستم های CAD-CAM استفاده کنند ، افتتاح کرد. امروز به لطف سرمایه گذاری انجام شده برای ارتقاء زیرساخت های خود ، امروز این مرکز فناوری ، مرکزی عالی برای فناوری های جدید برای صنعت مد است.

در 5 آزمایشگاه رایانه ای که مجهز به بیش از 120 ایستگاه کاری گرافیکی هستند ، دانشجویان می توانند به ابزار های لازم جهت آموزش های عملی خود دست پیدا کنند . کل سیستم ها نیز به اینترنت مجهز هستند .

کتابخانه دانشکده مد و فشن پلی مدا :

کتابخانه دانشکده مد و فشن پلی مدا  (Polimoda ، Centro di Documentazione Matteo Lanzoni)  مهمترین مجموعه انتشارات مربوط به صنعت بین المللی مد در ایتالیا را در خود جای داده است. این فضا به عنوان منبع اصلی اطلاعات و الهام بخش دانشجویان ، محققان و متخصصان است.

کاتالوگ کتابخانه شامل تک نگاری ها ، نشریات ، فیلم ها و کتابهای دیدنی و همچنین اسناد آنتیک ، نادر و گرانبها است که به شما امکان می دهد پدیده مد را از همه نظر بررسی کنید. از تاریخ و جامعه شناسی گرفته تا عکاسی و سینمایی ، گرافیک و هنری و اقتصادی و تجاری .

درصورتیکه قصد تحصیل در ایتالیا را دارید می توانید با کارشناسان زبده موسسه اعزام دانشجوی یگانه سفیران دانش از طریق فرم های درخواست مشاوره و ارزشیابی تحصیلی در ارتباط باشید.

5/5 - (1 امتیاز)