دانشگاه اروپایی رم  (european university of rome ) که به طور مخفف UER نامیده می شود یک دانشگاه غیر دولتی است که در شهر رم برای تحصیل در ایتالیا واقع شده است . این دانشگاه که فعالیت خود را از سال 2005 میلادی شروع کرده است هم اکنون بیش از 1000 دانشجو دارد که دفاتری و شعبه هایی را در کشور های شیلی ، مکزیک و اسپانیا نیز دارد . این دانشگاه دارای تعدادی اساتید مهمان از دانشگاه های معتبر ایتالیا مانند دانشگاه میلان ، دانشگاه ترنتو ، دانشگاه باری ، دانشگاه ساساری ، دانشگاه روما تره و دانشگاه آزاد مدیترانه است . این موسسه آموزش عالی 14 ساله دارای یک سیاست پذیرش انتخابی است که براساس سوابق تحصیلی گذشته و دانش آموزان انجام می شود و دانشجویان بین المللی نیز برای تحصیل در ایتالیا حق انتخاب این دانشگاه خصوصی در شهر تاریخی و باستانی رم را خواهند داشت .

دانشگاه‌اروپایی‌رم یک دانشگاه مدرن است. دوره های ارائه شده با یک روش تعاملی و پویا  تدریس مشخص می شود تا دانشجویان بتوانند با هر استاد رابطه مستقیمی برقرار کنند و این منجر به ایجاد یک جامعه علمی معتبر می شود. سخنرانی های ارائه شده نیز سطح بالایی از یادگیری را از طریق روش بسیار مؤثر تدریس به ارمغان می آورد. برخی از آموزش آکادمیک نیز از طریق تحصیل در خارج از کشور انجام می شود. این به معنای تعمیق مهارت های زبانی ، گسترش فرهنگ فرهنگی و تجربه های مهم زندگی برای رشد انسانی و حرفه ای است. دانشگاه‌اروپایی‌رم همچنین به فارغ التحصیلان در یافتن فرصت های شغلی از طریق کارآموزی کمک می کند.

تحصیل در ایتالیا ، معرفی مختصر دانشگاه  اروپایی رم european university of rome

نام :  european university of rome

نام ایتالیایی :  Università Europea di Roma

سال تاسیس :    میلادی

وب سایت :  www.universitaeuropeadiroma.it

نوع دانشگاه : خصوصی

کتابخانه : دارد                                                                                  شهر :  رم

محدودیت جنسی برای پذیرش  : ندارد                                                تعداد دانشجو  : حدود 1000 نفر

تحصیل در ایتالیا ، گروه های تحصیلی دانشگاه  اروپایی رم european university of rome

دانشکده های دانشگاه اروپایی رم به شرح زیر می باشند :

1 . دانشکده اقتصاد دانشگاه اروپایی رم

رشته اقتصاد و مدیریت تجارت ( لیسانس )

رشته اقتصاد و مدیریت نوآوری (کارشناسی ارشد )

2 . دانشکده حقوق دانشگاه اروپایی رم

این دوره مهارت های لازم را در رشته های حقوق ، مدیریت برای مشغول به کار شدن در ادارات دولتی ، ملی و اروپایی و در شرکت های خصوصی ارائه می دهد.

3 . دانشکده روانشناسی دانشگاه اروپایی رم

رشته علوم و فنون روانشناسی (لیسانس )

رشته روانشناسی (کارشناسی ارشد)

4 . دانشکده علوم آموزش ابتدایی دانشگاه اروپایی رم

این دانشکده دروس خود را به زبان انگلیسی همراه با کارگاه های آموزشی برگزار می کند .

5 . دانشکده گردشگری دانشگاه اروپایی رم

این دوره مهارت های فنی و حرفه ای سنتی را با جدیدترین فناوری های بازاریابی وب و ارتباطات دیجیتال به منظور کار با راه حل های نوآورانه هم در زمینه گردشگری فرهنگی و مذهبی ترکیب می کند. گردشگری پایدار و محیط زیست و گردشگری تجاری نیز مباحث بسیار مهمی است که مدرک لیسانس سه ساله  این دانشگاه بر روی آن متمرکز است.

انواع خدمات دانشگاه  اروپایی رم european university of rome

دانشگاه اروپایی رم پردیس خود را مطابق معیارهای معماری مدرن ساخته است . همراه با کتابخانه ، مناطق تفریحی ، کافه تریا ، کلاسهای درس برای دانشجویان و … . کادر آموزشی و اداری همیشه برای ارائه پاسخ های سریع و جلوگیری از صف بندی غیر ضروری همیشه در دسترس هستند. این دانشگاه مجهز به پارکینگ های رایگان زیادی است و با وسایل نقلیه عمومی نیز به راحتی می توان به آن دسترسی داشت .وای فای سریع و رایگان در همه جا در دسترس است. امنیت و کنترل نکته مهمی در مدیریت دانشگاه است. سرویس نظارت اختصاصی  نیز 24 ساعته در دسترس است .

این کتابخانه وظیفه ارائه کتاب ، مجله ، پایان نامه ، جزوه را دارد و آنها را در دسترس اساتید و دانشجویان قرار می دهد. همچنین برای استفاده صحیح از کتابخانه و جستجوی اطلاعات مورد نیاز ، کمک های لازم را در اختیار کاربران قرار می دهد. این کتابخانه بخشی از خدمات کتابخانه ملی و انجمن موسسه فرهنگی رم (Polo degli Istituti kulturi di Roma) است.

همچنین بخوانید: دانشگاه تورین

درصورتیکه قصد تحصیل در ایتالیا را دارید می توانید با کارشناسان زبده موسسه اعزام دانشجوی یگانه سفیران دانش از طریق فرم های درخواست مشاوره و ارزشیابی تحصیلی در ارتباط باشید.

Rate this post