ایتالیا بیش از دو هزار سال یک مکه سیاسی و فرهنگی بوده است. از تاریخ امپراتوری بزرگ روم گرفته تا نقش برجسته فعلی آن در صحنه جهانی به عنوان عضوی از اعضای G8 ، تاریخ سیاسی جذاب ایتالیا آن را به مکانی ایده آل برای مطالعه علوم سیاسی و امور بین الملل تبدیل کرده است.

دانشگاه جان کابوت به عنوان یک دانشگاه آمریکایی واقع در رم ، ایتالیا ، تحصیلات سیاسی منحصر به فرد و فرصت های تحصیل علوم سیاسی و امور بین الملل را به دانشجویان خود ارائه می دهد. دانشجویان نه تنها نظریه های سیاسی نیکولو ماکیاولی را در کتاب های درسی می خوانند ، بلکه در خیابان های شهرهای سابق ایتالیا که او تجزیه و تحلیل می کرد ، قدم می زنند. آنها با کاوش در مناطق جنگی ایتالیا و سفرهای آخر هفته برای دیدن بقایای اردوگاه های کار اجباری درباره جنگ جهانی دوم می آموزند. موقعیت ما در پایتخت ایتالیا صندلی های ردیف اول را برای موقعیت های سیاسی و اقتصادی جذاب ایتالیا و اتحادیه اروپا فراهم می کند.

مکانی ایده آل برای آموزش سیاسی

اگرچه از نظر فکری چالش برانگیز است ، اما مطالعه امور بین الملل در چنین شرایط مهم سیاسی و متنوعی از نظر فرهنگی واقعاً یک تجربه راضی کننده منحصر به فرد است. Selina Strawley (’15) ، کارشناس امور بین الملل از ایالات متحده ، اظهار داشت که “امور بین الملل در John Cabot دید وسیع تری نسبت به جهان به من داده است. همکلاسی های من ملیت های گوناگونی را نشان می دهند و من توانسته ام از منظر آنها در کلاس درس یاد بگیرم و با مسافرت با دوستان به شهرهایشان در مراکش و ایتالیا ، توانسته ام فرهنگ آنها را از نزدیک تجربه کنم. ”

دانشگاه جان کابوت بنیادی جامع در امور بین الملل برای دانشجویان فراهم می کند که با استقرار در چنین شهر برجسته سیاسی تکمیل می شود. دانشجویان دولت های ملی ، نهادهای بین المللی و فرایندهای انجام امور بین الملل را با تمرکز ویژه بر نیروهایی که سیاست های ملی و بین المللی را تحت تأثیر قرار می دهند ، مطالعه می کنند.

اساتید نمونه های زندگی واقعی را از سیاست های ایتالیا و اروپا وارد بحث های کلاسی می کنند ، و ملیت های متنوعی که در کلاس های ما نمایندگی می شوند منجر به گفتگوهایی می شود که دانشجویان را مجبور می کند سوگیری های قبلی و الگوهای تفکر قوم گرایانه خود را دوباره بررسی کنند تا بتوانند از دریچه چند جانبه به جهان نگاه کنند.

یک گروه برجسته علوم سیاسی

اعضای هیئت علمی در گروه علوم سیاسی و امور بین الملل دانشگاه جان کابوت بدون شک سنگ بنای این برنامه هستند. پروفسور سنسی دارای دکترای علوم سیاسی از دانشگاه راتگرز ، یک مدرک حقوق از دانشکده حقوق هاروارد ، تسلط به سه زبان و یک زندگی جذاب است که به او امکان زندگی در ایالات متحده ، خاورمیانه و اروپا را داده است. دانش آموزان از تجربیات گسترده او در کلاسهای کوچک جان کابوت و از طریق “پیتزا و سیاست” ، یک گروه محبوب که وی در طول هر ترم رهبری آنها را برای بحث در مورد وقایع سیاسی در طول ناهار ، می آموزد.

پروفسور دریسن دکترای خود را در رشته علوم سیاسی از دانشگاه نوتردام به دست آورد و از سال 2011 تا 2012 دانشجوی مقطع دکترا در مرکز مطالعات بین المللی و منطقه ای دانشگاه جورج تاون در دوحه ، قطر بود. سیاست ، مطالعات خاورمیانه و مطالعات صلح ، و در حال حاضر کنفرانسی در مورد بازاندیشی کاتولیک سیاسی را ترتیب می دهد که در ماه مه در دانشگاه جان کابوت برگزار می شود.

همچنین بخوانید: تحصیل در رشته مدیریت بین الملل در ایتالیا

فرصت های کارآموزی علوم سیاسی

دوره های کارآموزی علوم سیاسی که توسط دانشجویان دانشگاه جان کابوت به پایان رسیده است ، با ورود به بازار کار ، آنها را از یکدیگر متمایز می کند. لئوناردو کواترچچی (’13) ، که در حال حاضر یک استاد سیاست عمومی در دانشگاه آکسفورد را دنبال می کند ، به عنوان دوره کارشناسی در JCU دوره های کارآموزی را با هم در پارلمان ایتالیا و هم در سفارت ایالات متحده گذراند. وی خاطرنشان كرد كه كارآموزی در علوم سیاسی “عوامل اساسی در پیشرفت فعلی و آینده من ، هم از نظر شغلی و هم از نظر شخصی” بود.

دانشجویان همچنین ممکن است با تعامل سیاسی در دانشگاه با انستیتوی امور عمومی گوآرینی ، که سخنرانی ها و سمینارهایی را با هدف افزایش دانش و درک چالش های جهان امروز برگزار می کند ، تعامل سیاسی داشته باشند. ماکس هاردن تجربه کارآموزی خود را “در مواجهه با مسائل جهانی و حوزه های تحصیلی که قبلاً علاقه زیادی به آنها نداشتم” بسیار ارزشمند توصیف کرد. بعلاوه ، بسیاری از سازمانهای بین المللی و بنیادهای غیرانتفاعی در رم مستقر هستند و به دانشجویان اجازه می دهد در سازمانهایی با اعتبار برنامه جهانی غذا ، سازمان حقوق بین الملل توسعه و یونیسف کارآموزی کنند.

تحصیل در ایتالیا و رشته علوم سیاسی در رم به دانشجویان این امکان را می دهد تا نه تنها تحصیلات جامعی در امور بین الملل کسب کنند ، بلکه صندلی مقدماتی را در سیاست های ایتالیا ، اروپا و بین الملل تجربه کنند. برای دانشجویانی که مایلند تحصیلات سیاسی خود را فراتر از کتابهای درسی گسترش دهند ، تجربه کارشناسی در جان کابوت واقعاً یک تجربه خاص است.

درصورتیکه قصد تحصیل در ایتالیا را دارید می توانید با کارشناسان زبده موسسه اعزام دانشجوی یگانه سفیران دانش از طریق فرم های درخواست مشاوره و ارزشیابی تحصیلی در ارتباط باشید.

Rate this post