امروزه موسسات بسیاری در زمینه اعزام دانشجو به ایتالیا فعالیت دارند به همین دلیل تشخیص بهترین موسسه اعزام دانشجو به ایتالیا کمی دشوار است. ما در این مقاله قصد داریم ویژگی های یک موسسه خوب و معتبر را برای شما عنوان کنیم تا بتوانید انتخابی راحت تر داشته باشید.

باید بدانید که برای دریافت ویزای دانشجویی لازم است از وکیل مهاجرتی کمک بگیرید. البته خود نیز می توانید نسبت به دریافت ویزای دانشجویی اقدام کنید ولی از آن جا که کشور ایتالیا نسبت به ارائه ویزا بسیار سخت گیر است، برای بی عیب و نقص بودن مدارک توصیه می شود که تمامی کارهای اقامت و دریافت ویزای خود را به وکیل مهاجرتی بسپارید تا مشکلی در اعزام شما ایجاد نشود.

موسسه یگانه سفیران دانش یکی از مراکز معتبر است که برای اخذ صفر تا صد ویزای مهاجرتی در کنار شما خواهند بود و در تا پایان اخذ کامل ویزا به شما مشاوره داده و شما را همراهی خواهند کرد.

دانشگاه های ایتالیا

ایتالیا دارای یکی از قدیمی ترین دانشگاه ها بوده که بهترین اساتید در آن در حال تدریس می باشند. تحصیل در این دانشگاه ها اغلب به زبان انگلیسی بوده و برای قبولی در آزمون های این دانشگاه ها متقاضی باید به زبان انگلیسی تسلط کافی داشته باشد. زندگی ایده آل و هزینه تحصیل پایین در ایتالیا باعث شده که افراد زیادی آرزوی قبولی در دانشگاه های این کشور را داشته و سالانه متقاضیان زیادی برای قبولی در آزمون های ورودی آن با یکدیگر به رقابت بپردازند.

تحصیل در ایتالیا

در ایتالیا امکان تحصیل در مقاطع مختلف لیسانس، فوق لیسانس و دکترا وجود دارد و متقاضیان پس از احراز کامل شرایط می توانند در این دانشگاه ها به تحصیل بپردازند. امکان اخذ بورسیه تحصیلی، آب و هوایی مطلوب، هزینه تحصیل پایین، دانشگاه های قدیمی و معتبر و … همه باعث شده که ایتالیا به یکی از بهترین کشورها برای تحصیل تبدیل شود.

زبان مورد نیاز در اعزام به دانشجو به ایتالیا

آزمون های ورودی دانشگاه معروف به آزمون های آی مت به زبان انگلیسی برگزار شده و دانشجو باید تسلط کافی به این زبان داشته باشد.

همچنین اغلب دانشگاه های ایتالیا دروس را به زبان انگلیسی ارائه می دهند و در کنار تحصیل دوره های آموزش زبان ایتالیایی نیز وجود دارد تا دانشجو تسلط کامل را بر روی زبان ایتالیایی پیدا کند.

مهاجرت به ایتالیا از طریق تحصیل

مهاجرت به ایتالیا امروزه مخاطبین زیادی دارد و افراد به دنبال راه هایی برای مهاجرت به این کشور هستند.

تحصیل در ایتالیا یکی از بهترین راه ها برای مهاجرت به این کشور محسوب می شود و شما برای این کار تنها کافیست که در آزمون های ورودی این کشور رتبه مناسبی را کسب کنید.

البته لازم به ذکر است که مهاجرت به ایتالیا از طریق تحصیل نوعی مهاجرت موقتی بوده و شما پس از اتمام تحصیل دیگر مجوز اقامت در این کشور را نداشته و باید به وطن خود بازگردید ولی در طی تحصیل می توانید در شغلی مشغول به کار شده و با بستن قرارداد، مجوز اقامت در این کشور را به صورت دائم اخذ نمایید.

ویژگی های بهترین موسسه اعزام دانشجو به ایتالیا

موسسه های مهاجرتی باید کاملا معتبر بوده و دارای مجوز رسمی از وزارت علوم و تحقیقات و فناوری باشند.

این افراد باید اطلاعات کاملی از شرایط اعزام دانشجو به ایتالیا را داشته باشند و از مدارک مورد نیاز برای ورود به این دانشگاه ها مطلع باشند.

موسسات معتبر صفر تا صد کار را به عهده گرفته و دیگر دانشجو نیازی به دوندگی برای مهاجرت نخواهد داشت.

هزینه اعزام دانشجو به ایتالیا

قیمت ثابتی را نمی توان برای اعزام دانشجویان به ایتالیا برآورد کرد و این هزینه ها به میزان مدارک در دسترس دانشجو بستگی دارد. همچنین عواملی نظیر نوع ویزای تحصیلی، رشته تحصیلی، شرایط دانشجو و … نیز باعث تغییر قیمت هزینه اعزام دانشجو به ایتالیا می شود. جهت اطلاع از قیمت ها کافیست با شماره های موجود در سایت تماس حاصل نمایید.

ویژگی موسسه یگانه سفیران دانش

این موسسه دارای وکلای مهاجرتی کاملا متخصص در این زمینه می باشد.

موسسه یگانه سفیران دانش دارای مجوز رسمی از سوی وزارت علوم و تحقیقات در زمینه اعزام دانشجو هستند.

این افراد صفر تا صد ویزای تحصیلی شما را برعهده گرفته و تمامی کارها را بدون نیاز به حضور شما انجام می دهند.

این موسسه سال هاست که در زمینه اخذ ویزای مهاجرتی فعالیت داشته و در طی این سال ها توانسته دانشجویان زیادی را با موفقیت به کشور ایتالیا اعزام کند.

موسسه یگان سفیران دانش تمامی سعی خود را می کند تا باعث کاهش هزینه های اعزام شود.

همچنین این افراد مشغول در این موسسه اطلاعات کاملی از مدارک و شرایط اخذ ویزای دانشجویی داشته و شما برای دریافت اطلاعات و مشاوره می توانید از طریق شماره های مندرج در سایت با این موسسه تماس گرفته تا کارشناسان این موسسه شما را از شرایط و مدارک مورد نیاز اعزام به این کشور مطلع کنند.

تمامی ویژگی های عنوان شده در بالا موسسه یگانه سفیران دانش را به یکی از بهترین موسسه اعزام دانشجو به ایتالیا تبدیل کرده و باعث شده که دانشجویان زیادی برای اعزام به ایتالیا از این موسسه کمک بگیرند.

اعزام دانشجو به ایتالیا در مقطع کارشناسی

برای ورود به دانشگاه های ایتالیا در مقطع کارشناسی شما نیاز به داشتن دیپلم در رشته خاصی ندارید و تنها کافیست که 12 سال تحصیلی خود را طی کرده باشید. در این مقطع شما پس از شرکت در آزمون های ورودی و کسب رتبه برتر می توانید با ارائه مدارک مورد نیاز، ثبت نام خود را تکمیل کنید.

اعزام دانشجو به ایتالیا در مقطع کارشناسی ارشد

اعزام دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد به ایتالیا یکی از خدماتی است که موسسه یگانه سفیران دانش به متقاضیان ارائه می دهد. در این مقطع دانشجویان به دو زبان ایتالیایی و انگلیسی مشغول به تحصیل شوند. تحصیل در این دوره سه سال زمان نیاز دارد و دانشجو می تواند در طول این مدت واحدهای ارائه شده را اخذ نماید.

اعزام دانشجو به ایتالیا در مقطع دکترا

تحصیل در مقطع دکترا در ایتالیا متقاضیان بسیاری دارد و شرایط تحصیل در این کشور به دو زبان انگلیسی و ایتالیایی فراهم است. تحصیل در دانشگاه های دولتی با هزینه ای پایین امکان پذیر بوده و برای تحصیل در دانشگاه های خصوصی نیاز به پرداخت هزینه ای بالا می باشد.

درصورتیکه قصد تحصیل در ایتالیا را دارید می توانید با کارشناسان زبده موسسه اعزام دانشجوی یگانه سفیران دانش از طریق فرم های درخواست مشاوره و ارزشیابی تحصیلی در ارتباط باشید.

3.7/5 - (3 امتیاز)