دانشگاه هنرهای زیبای رم (Rome University of Fine Arts) که به طور مخفف و مختصر RUFA نیز نامیده می شود  یک مرکز آموزشی بین المللی ، چند رشته ای برای تحصیل در ایتالیا است. که به طور قانونی توسط وزارت آموزش ، دانشگاه و تحقیقات ایتالیا (MIUR) معتبر شناخته شده است و دوره های معتبر و خلاقانه ای را در زمینه هنر ، طراحی و ارتباطات ارائه می دهد. دانشگاه هنرهای زیبا رم با همکاری متخصصان مشهور و موسسات معتبر همکاری می کند ، علاوه بر راهنمایی های روش شناختی و عملیاتی که به طور مداوم به روز می شود ،این دانشگاه توجه جدی به محیط کار و روند فعلی بازار دارد و آمادگی تئوری را برای دانشجویان خود تضمین می کند.

دانشگاه هنر های زیبای رم که سه سال پیش بیستمین سال فعالیت خود را جشن گرفته است . این دانشگاه  یک محیط خاص است که در آن جوانان از کشور ایتالیا و خارج از کشور ممکن است در یک آموزش هنری – به همت تلاش کارکنان تدریس با داشتن گواهی نامه های عالی در زمینه های هنری ، طراحی و ارتباطات – فعالیت خود را آغاز کنند.

دانشگاه هنرهای زیبا رم  با هدف تحقق یک آکادمی واحد هنری برای دانشجویان ایتالیایی و بین المللی تاسیس شده است . دانشگاه هنرهای زیبا رم  برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد هنر را ارائه می دهد که کاملاً به زمینه های هنری و فرهنگی معاصر پاسخ می دهند . اکنون سالهاست که دانشگاه هنرهای زبا رم برای تحصیل در ایتالیا با همکاری کالج معتبر دانشگاه KDU در مالزی به طور فشرده همکاری می کند و به طور مشترک یک برنامه طراحی ویژوال و نوآوری را ایجاد می کند. بین دو دانشگاه ، یک تبادل فرهنگی بسیار پویا و با هدف  اشتراک گذاری ایده ها و طرح ها برای غنی سازی تحصیلی دانشجویان ثبت نام شده در هر دو مؤسسه ایجاد شده است.

تعامل بین سنت باستان و معاصر ، یک  زمینه فرهنگی است که دانشگاه رم با همتای مالزیایی خود به اشتراک می گذارد. در سالهای اخیر ، روابط بین دو مؤسسه به لطف جوایز و بورس تحصیلی بیشتر تقویت شده است.

رویکرد آموزش دانشگاه هنرهای زیبا رم  مبتنی بر یک روش تدریس برجسته و تخصصی است که هدف آن پیوستن به برنامه درسی دانشگاه و آموزش های حرفه ای است . در طول سالهای مطالعه دانشگاه هنرهای زیبا رم  ، دانشجویان می توانند در آزمایشگاه ها ، کارگاه ها ، دروس تجربی ، نمایشگاه ها ، سخنرانی ها و مباحث شرکت کنند. اینها همه ابزارهای معاصر و کارآمد است که دانشجویان را به واقعیت نیروی کار حرفه ای نزدیکتر می کند.  دانشگاه هنرهای زیبا رم  دانش آموزان را ترغیب می کند از فرصت های موجود استفاده کنند و از یک بنیاد نظری و عملی محکم استفاده کنند .

هنگام درخواست پذیرش در دانشگاه هنرهای زیبا رم در ایتالیا باید تمام مدارک لازم را تهیه کنید. لیستی از اسناد لازم را مستقیماً از دانشگاه بخواهید ، زیرا ممکن است برای کشورهای مختلف متفاوت باشد. با استفاده از ارتباط آنلاین ، می توانید نمونه مدارک را نیز بخواهید.

معرفی مختصر دانشگاه هنرهای زیبای رم Rome University of Fine Arts

نام :                   Rome University of Fine Arts

سال تاسیس :  1998  میلادی

وب سایت :  www.unirufa.it

نوع دانشگاه : خصوصی

کتابخانه : دارد                                                                                  شهر :  رم

محدودیت جنسی برای پذیرش  : ندارد                                                تعداد دانشجو  : حدود نفر

گروه های تحصیلی دانشگاه هنرهای زیبای رم Rome University of Fine Arts

دانشگاه هنرهای زیبا رم  برای تحصیل در ایتالیا مجموعه گسترده ای از پیشنهادات آموزشی را ارائه می دهد که شامل برخی از جالب ترین و پرشورترین زمینه های مطالعه است. با راهنمایی و مشاوره روسای گروه هنرهای تجسمی و گروه طراحی و هنرهای کاربردی / فناوریهای جدید برای هنر ، دانشجویان دانشگاه هنرهای زیبا رم  می توانند حرفه ای آینده حرفه ای خود را از بین چندین برنامه مختلف کارشناسی ارشد انتخاب کنند که شامل رشته های زیر می شود :

نقاشی / مجسمه سازی / مجموعه طراحی / طراحی گرافیک / طنز و تصویرگری / طراحی / سینما / عکاسی  / هنر و طراحی چندرسانه ای / طراحی بصری و نوآوری / انیمیشن رایانه ای و جلوه های بصری / فیلم های هنری / طراحی مجموعه / مجسمه سازی / نقاشی / گرافیک .

برنامه های کارشناسی در دانشگاه هنرهای زیبای رم

گروه هنرهای تجسمی دانشگاه هنرهای زیبا رم  .

گروه عکاسی دانشگاه هنرهای زیبا رم  .

آناتومی هنری دانشگاه هنرهای زیبا رم  .

گروه طراحی برای مجسمه سازی دانشگاه هنرهای زیبا رم  .

گروه پدیدارشناسی هنرهای معاصر دانشگاه هنرهای زیبا رم  .

گروه تکنیک های مجسمه سازی دانشگاه هنرهای زیبا رم  .

گروه تکنیک های ویژه گرافیکی دانشگاه هنرهای زیبا رم  .

گروه مبانی علوم کامپیوتر دانشگاه هنرهای زیبا رم  .

گروه تاریخ هنر: سبک های هنری و متن دانشگاه هنرهای زیبا رم  .

گروه تکنیک های حکاکی – گرافیک دانشگاه هنرهای زیبا رم  .

قالب ، فناوری و انواع مواد دانشگاه هنرهای زیبا رم  .

زیبایی شناسی هنرهای تجسمی دانشگاه هنرهای زیبا رم  .

گروه مدیریت هنری دانشگاه هنرهای زیبا رم  .

گروه تکنیک های مدل سازی دیجیتال سه بعدی دانشگاه هنرهای زیبا رم  .

گروه پدیدارشناسی تصویر دانشگاه هنرهای زیبا رم  .

گروه تکنیک های عملکردی دانشگاه هنرهای زیبا رم  .

گروه فیلم دیجیتال دانشگاه هنرهای زیبا رم  .

گروه ویرایش فیلم دانشگاه هنرهای زیبا رم  .

درصورتیکه قصد تحصیل در ایتالیا را دارید می توانید با کارشناسان زبده موسسه اعزام دانشجوی یگانه سفیران دانش از طریق فرم های درخواست مشاوره و ارزشیابی تحصیلی در ارتباط باشید.

1/5 - (1 امتیاز)