تور غذایی رم ، تهیه پیتزا با پیاده روی ایتالیا

لعنت به حق ، پیوندهای وابسته ممکن است در سراسر محتوای جذاب و رایگان که در زیر می بینید پاشیده شوند. هنگام خرید از پیوندهای من ، کمیسیون کمی دریافت می کنم (هزینه اضافی برای شما) ، که کاملاً روی چیزهای بزرگسالان مانند چای بوبا و نان تست آووکادو می دم 🙂

مورد دلخواه من در مورد بازدید از یک شهر جدید؟ افراط در همه غذاهای آن ، البته! بنابراین ، به طور طبیعی ، من و شوهرم در تور غذایی رم در Walks of Italy با تهیه ماکارونی ، بازار محلی و مزه ها ثبت نام کردیم . آیا آنرا درست خواندید – بله ، پیتزا سازی (و بنابراین ، پیتزا خوردن …) !!! مطمئناً یک روز موفقیت آمیز خواهد بود.

تور غذایی رم و پیتزا سازی

در طول صبح ، ما بعد از دیدار در یکی از پر جنب و جوشترین میدان های شهر ، Campo de ‘Fiori ، چند مورد از جالب ترین دلخوشی های رم را نوش جان کردیم. چه خوب که آن روز صبحانه زیادی نخوردم! راهنمای ما قبل از اینکه ما را به اولین ایستگاه خود برساند اطلاعات مختصری در مورد غرفه های مختلف بازار به ما گفت.

سفر بعدی خود را با لیست برنامه های خود تنظیم کنید!

پیتزای سفید

برای شروع مهمانی ، راهنمای محلی ما را برای صرف “صبحانه سالم” پیتزا بیانکو به فورنو سوق داد. خمیر تازه از فر بیرون آمده بود – قطعاً تازه تر از آن نمی شد!

خمیر پیتزا با روغن زیتون و نمک پاشیده شد و این اوایل صبح طعم بهشت ​​داشت. چیزی که قطعاً می توانم پشت آن بایستم! ما همچنین یاد گرفتیم که ایتالیایی های واقعی هرگز از ساعت 11 صبح کاپوچینو نمی نوشند و این کار را با “فریاد” توریستی انجام می دهند!

همچنین بخوانید: جشنواره های غذایی ایتالیا

روغن زیتون و سرکه بالزامیک

سپس به بازار پرسه زدیم ، و بلافاصله غرق در بوی خوش و مناظر آب دهان شدیم. آیا می توانید باور کنید که بیش از 140 نوع زیتون سبز وجود دارد و هر کدام روغن مزه متفاوتی تولید می کنند ؟! این بسیار متنوع روغن است!

اعضای تور طعم روغن های زیتون و سرکه های بالزامیک بی شماری از جمله روغن ترافل سفید ، لعاب بالزامیک و روغن زیتون تزریق شده شیلی را که یک ضربه تند مشخص به آن زده بود ، چشیدند!

لیمونچلو و سایر عرقیات

ما ابتدا طعم لیمونچلو را در ساحل آمالفی (منطقه دیگری که باید از آن بازدید کنید) چشیدیم ، پسر بچه ، آیا خوشمزه بود! بعد از نوشیدن برای دومین بار این مواد ترش ، من کاملاً می فهمم که چرا این دومین لیکور محبوب ایتالیا محسوب می شود.

همچنین این فرصت را داشتیم که چند شربت دیگر را نیز میل کنیم ، مورد علاقه من از جمله کرم پسته و کرم شکلات!

پستوس

چه خوش برخوردی! پستو تا حد زیادی سس ماکارونی مورد علاقه من است ، و ما طیف کاملی از انواع آن را چشیدیم! چه کسی می دانست پستو با تغییر دادن چند ماده اولیه توانایی چشیدن طعم بسیار متفاوت را دارد ؟! پستو سبز معتبر ، پستو گوجه فرنگی گمشده (کاملاً غیرمنتظره خوشمزه!) ، پستو ترافل (میلی متر) و کرم بالزامیک با گوشت تنها تعدادی از انواع تست شده ما بودند.

من به طور غیر منتظره نمونه هایم را خیلی سریع بلعیدم ، به عنوان شواهدی از عکس گمشده!

سالامیس و سایر گوشت های درمان شده

من یک چیز برای گوشت های پخته شده دارم ، بنابراین این توقف در یک فروشگاه گوشت محلی عالی بود! ما از بسیاری از گوشتهایی که ردیابی نکردم نمونه برداری کردیم و تفاوت بین پاستیا ، Crudo و Coppa را یاد گرفتیم.

توجه: در ایتالیایی ، پپرونی به فلفل دلمه ای ترجمه می شود و بنابراین ، اگر یک پیتزا پپرونی سفارش دهید ، حدس بزنید چه چیزی بدست خواهید آورد؟ یک پیتزا با فلفل دلمه ای در بالا. اگر واقعاً پپرونی می خواهید ، به جای آن “سالامی تند” سفارش دهید.

پنیرهای سخت و نرم

یک کلمه: بوراتا!

ما انواع پنیرهای سفت و نرم از جمله پارمسان ، پکورینو رومانو ، موزارلا دی بوفالا ، موزارلا دودی ، مورد علاقه جدید و بوراتا ، مورد علاقه من را نمونه برداری کردیم. من هرگز نمی توانم پنیر کافی داشته باشم ، به خصوص در ایتالیا ، بنابراین این برای من یک توقف جشن بود. به نظر می رسد که راهنمای تور هنگام خواندن هر یک لیوان شراب برای همراهی پنیرهای ما ، ذهن من را خواند.

زمان پیتزا!

گروه روش مناسب پختن خمیر پیتزا را فرا گرفتند و پس از انجام این کار ، پیتزاهای تازه ساخته شده خود را با سس گوجه فرنگی و پنیر موزارلا تازه قرار دادیم.

پس از پختن پیتزا در فر ، در حالی که در مورد انواع مختلف پیتزای ایتالیایی و محل خرید بهترین گوجه فرنگی ها اطلاعاتی کسب کردیم ، در یک مهمانی بزرگ شرکت کردیم.

در مجموع ، تور غذایی Walks of Italy بهترین راه برای گذراندن یک صبح پرخاشگری در سراسر رم و لذت بردن از غذاهای خاص آن بود. راهنمای ما در هر توقف اطلاعات محلی را به ما ارائه می داد و به راحتی می توان گفت که در آینده نزدیک دوباره در ایتالیا میهمانی خواهم بود!

درصورتیکه قصد تحصیل در ایتالیا را دارید می توانید با کارشناسان زبده موسسه اعزام دانشجوی یگانه سفیران دانش از طریق فرم های درخواست مشاوره و ارزشیابی تحصیلی در ارتباط باشید.

Rate this post