راهنمای سفر به رم ، شهر تاریخی رم

رم قرن ها به عنوان مرکز جهان در نظر گرفته می شود ، این مکان زادگاه سزار ، خانه کلیسای کاتولیک است ، پر از ویرانه ، تاریخ و برخی غذاهای خوشمزه! رم مانند هیچ مکان دیگری روی زمین نیست. در خیابان قدم خواهید زد و ساختمانهای مدرن را در کنار ویرانه هایی مشاهده می کنید که قدمت آنها به هزاران سال قبل برمی گردد.

بازدید از رم مانند قدم برداشتن به عقب است و تجربه ای فوق العاده است که ضمن ارائه برخی از بهترین غذاهایی که در زندگی داشته اید ، به شما تاریخ دنیای مدرن را نشان می دهد (من مخصوصاً تراستوره را برای غذا دوست دارم).

همه از طریق رم می آیند! کوله پشتی در اینجا برای مسافران Eurotrips محبوب است. مسافران بودجه آن را پایگاه خود قرار می دهند.

علاقه مندان به تاریخ برای کشف ویرانه ها به اینجا می آیند ، زن و شوهرها در ماه عسل از رم دیدن می کنند و مجموعه های جذاب در زندگی والای اینجا شرکت می کنند!

رم شهری پر از زندگی ، زیبایی و جذابیت است.این راهنمای سفر با بودجه به رم می تواند به شما در برنامه ریزی سفر ، پیمایش در تعداد بیشماری از سایتها و جاذبه ها ، یادگیری نحوه رفت و آمد در هرج و مرج و صرفه.

راهنمای سفر به رم

5 چیز برتر برای دیدن و انجام در رم

 • حتی اگر صف گردشگران بی پایان به نظر برسد ، کولوسئوم را نباید از دست داد. نزدیک به 2000 سال قدمت دارد و بزرگترین سالن آمفی تئاتر در کل امپراتوری روم بود. ورودی 12 یورو (13.50 دلار آمریکا) است. ساعت 8:30 صبح است تا یک ساعت قبل از غروب آفتاب.

انجمن و تپه پالاتین

 • در مقر روم باستان کاوش کنید و مکانی را که از آن روم امپراتوری خود را اداره می کرد ، تجربه کنید. در کنار آن تپه پالاتین قرار دارد که اشراف رومی در آن زندگی می کردند. می توانید بازدید از کولوسئوم و تپه پالاتین را ترکیب کنید. همچنین لازم است راهنمایی تهیه کنید که زمینه شما را فراهم کند و ویرانه ها را زنده کند (هزینه پذیرش 12 یورو / 13.50 دلار است).

به شهر واتیکان مراجعه کنید

 • دیدن شهر واتیکان آسان است ، اما شما می توانید حداقل نیم روز را در آنجا سپری کنید. بدون گذراندن مدتی برای دیدن خانه پاپ ، کلیسای سنت پیتر ، کلیسای سیستین و همه موزه های فوق العاده (17 یورو / 19 دلار آمریکا) رم را ترک نکنید.

از چشمه Trevi دیدن کنید

 • فواره Trevi همیشه شلوغ است ، به خصوص شب ها که زوج ها برای یک عکس عاشقانه می آیند. بهترین زمان برای دیدن این چشمه زیبا قبل از ناهار است که جمعیت کم است. فراموش نکنید که تا اینجا هستید دو سکه بالای شانه چپ خود بیاندازید (یکی برای عشق ، دیگری برای بازگشت به رم)

تراستوره را کاوش کنید

 • این یکی از مناطق مورد علاقه من در شهر برای گشت و گذار است. کوچه های پر پیچ و خم زیبا هستند و غذاهای بسیار خوبی را می توان در اینجا یافت. مدتی را به قدم زدن در اطراف اختصاص دهید – پشیمان نخواهید شد! تعداد بسیار کمی از گردشگران نیز به اینجا می روند ، بنابراین احساس رومی بسیار معتبرتری نسبت به آن دارد!

چیزهای دیگر برای دیدن و انجام در رم

کلیساها

رم یک کلیسا دارد. هنگام عبور از هر کدام خود را سرگردان کنید و از هنرهای عالی ، مجسمه ها ، تزئینات و شیشه های رنگی استفاده کنید. باسیلیکا دی سانتا ماریا مجیوره ، با قدمت 440 سال ، یکی از چشمگیرترین هاست. این کاشی در موزاییک های قرن 5 پوشیده شده است که 36 صحنه از عهد عتیق را نشان می دهد. از دیگر کلیساهای قابل توجه می توان به سانتا ماریا سوپرا مینروا ، یکی از معدود کلیساهای گوتیک در رم که به خاطر سقف طاقدار آبی عمیقش مشهور است ، و سن جیووانی در لاترانو ، کلیسای جامع رسمی رم که ظاهراً محل استقرار سران سنت پیتر است. و سنت پل.

Ostia Antica را کاوش کنید

خرابه های بندر رم باستان Ostia Antica ارزش بازدید را دارد. حدود 2000 سال پیش ، این مکان یک مرکز تجاری شلوغ و محل زندگی 60 هزار نفر بود. اکنون می توانید در ویرانه اسکله ها ، آپارتمان ها ، عمارت ها ، حمام ها و حتی انبارها گشت بزنید. برای این سفر باید حداقل نیم روز برنامه ریزی کنید. برای رفتن به آنجا ، با خط B مترو به Magliana بروید و از آنجا با قطار Ostia Lido بروید. ورودی 10 یورو (11 دلار آمریکا) است.

وارد پانتئون شوید

بنظر می رسد پانتئون امروز تقریباً شبیه به 2000 سال پیش است که قبل از کلیسا شدن برای اولین بار معبد بود. هادریان آن را بر فراز معبد قبلی آگریپا ساخته و از سال 125 میلادی وجود داشته است.

به محض عبور از درهای سنگین برنز و در کف کف مرمر ، قدردانی از بزرگترین گنبد غیر مسلح ساخته شده تاکنون دریافت خواهید کرد. این ساختمان تا کنون یکی از بهترین ساختمان های حفظ شده در جهان است. بهتر است ، ورود رایگان است.

در پله های اسپانیا معلق باشید

پله های اسپانیایی یک پله طولانی و بزرگ در رم تا میدان Piazza di Spagna در پایه است ، و Trinità dei Monti در بالای آن قرار دارد. این پلکان در دهه 1720 ساخته شده است.

پله های اسپانیایی تبدیل به یک قطب اجتماعی برای گردشگران و مردم محلی شده است که می توانند در آن قدم بزنند و مردم تماشا کنند. این مکان همچنین مکان پرطرفداری برای خزیدن در میخانه است ، بنابراین قدم خود را تماشا کنید. واقعاً ، این فقط مکانی برای معاشرت و خنک کردن تجربه رم است!

موزه های هنر را بررسی کنید

اگر از موزه های هنری لذت می برید ، به دنبال پذیرایی هستید. در اینجا تعداد بسیار خوبی وجود دارد که چندین مورد از آنها بالاترین رتبه را در جهان دارند. Galleria Naionale d’Arte Moderna نقطه شروع خوبی است زیرا چندین شاهکار ایتالیایی را در خود جای داده است.

Galleria Borghese نیز بسیار عالی است و یک ویلا باغی است که پر از مجسمه ها و آثار هنری برنینی از کاراواجو ، رافائل ، تیتان و غیره است. این مجموعه در ابتدا به سفارش کاردینال اسکیپون بورگهس ساخته شد. برای چیز متفاوت ، MAXXI ، اولین موزه ملی رم را که کاملاً به هنر معاصر اختصاص داده شده است ، بررسی کنید.

در هفته میراث فرهنگی شرکت کنید

این یک رویداد 10 روزه است که هر ماه مه رخ می دهد. در طول این مدت ، همه نشانه ها ، موزه ها و سایت های باستان شناسی متعلق به دولت و اداره شده ، امکان ورود رایگان دارند. هیچ معامله دیگری بهتر از این وجود ندارد! (اخطار داده شود ، این سایتها می توانند واقعاً شلوغ شوند!)

نمایش را ببینید

جدا از مجالس زیبایی سالن نمایش ، رم اغلب میزبان اپراها و کنسرتهای کلاس جهانی است که توسط نوازندگان بین المللی اجرا می شود. استادیوم المپیک کانون توجه کنسرت های تابستانی است و سالن اجتماعات در Viale Pietro de Coubertin و در Parco della Musica رویدادها را در طول سال برگزار می کند.

از Castel Sant’Angelo دیدن کنید

این سازه به عنوان مقبره ای برای امپراطور هادریان در اواخر قرن اول میلادی ساخته شده است. در طول تاریخ ، همچنین به عنوان یک اقامتگاه پاپ و یک زندان خدمت کرده است. همانطور که ممکن است از کد داوینچی بدانید ، در اینجا یک گذرگاه وجود دارد که به واتیکان می رود.

این به عنوان گذرگاه فرار برای پاپ در موارد اضطراری طراحی شده بود ، و در واقع در سال 1527 توسط پاپ کلمنت هفتم به عنوان پناهگاه از محاصره در شهر استفاده شد.

می توانید از قلعه دیدن کرده و به اطراف نمایشگاه ها نگاه کنید. در کل هفت سطح وجود دارد ، و تراس فرشته دارای چند منظره شگفت انگیز از شهر است. ورودی 7 یورو (7.85 دلار آمریکا) است و از 9 صبح تا 7:30 بعد از ظهر روزانه (به جز دوشنبه ها) باز است.

در Catacombs کاوش کنید

رم دارای سه مجموعه بزرگ کاتاکومب است که برای عموم آزاد است – Catacombs of Praetextatus ، Catacombs of San Sebastiano و Catacombs of San Callisto.

برخی از دخمه های زیرزمینی با مجسمه ها و نقاشی های دیواری آراسته شده اند. سان کالیستو با هزارتوی گالری هایی که طول آن حدود 12 مایل (19 کیلومتر) طول و 20 متر عمق است ، محبوب ترین است. سرداب نه پاپ و برخی از نقاشی های اولیه مسیحیان را بررسی کنید. هزینه ورود به هر کاتاکامب 8 یورو (9 دلار آمریکا) است.

در کلاس آشپزی یا تور غذا شرکت کنید

اگر اهل غذا خوردن هستید ، در کلاس آشپزی یا پیاده روی در غذا شرکت کنید. منظورم این است که غذای ایتالیا شگفت انگیز است. تورهای غذایی یک روش عالی برای غذا خوردن و یادگیری درباره چیزی است که در فرهنگ ایتالیایی مهم است: غذا.

من بعنوان پیشنهاد برخی از کلاسهای آشپزی مورد علاقه خود ، پیاده روی را دوست دارم. آنها همچنین تورهای غذایی عالی را انجام می دهند 

تورها / کلاسهای آنها برای هر نفر حداکثر 14 نفر حدود 3.5 ساعت است. قیمت ها بسته به آنچه می خواهید طبخ کنید و چند وعده غذایی متفاوت خواهند بود ، اما انتظار دارید حداقل 80 یورو (88 دلار آمریکا) هزینه کنید.

تور پیاده روی داشته باشید

تورهای پیاده روی راهی فوق العاده برای یادگیری یک شهر است. تورهای رایگان زیادی وجود دارد ، اما تور Ultimate Free Walking Tour یا New Rome Free Tours را به شما پیشنهاد می کنم. اگر به دنبال یک تور راهنمای پولی هستید ، دوباره

به روش Appian رومی مراجعه کنید

این جاده باستانی رم را تا انتها به بریندزی متصل می کند. این کار در سال 312 قبل از میلاد به اتمام رسیده است ، و چنان به خوبی حفظ شده است که می توانید شیارهای موجود در سنگ های ارابه را ببینید.

بسیاری از نکات جالب توجه در این راه وجود دارد ، از جمله Catacombs of San Callisto و یک آرامگاه بزرگ برای Cecilia Metell ، یک زن نجیب زاده رومی. می توانید با اتوبوس 118 از ایستگاه مترو پیرامید تا ایستگاه Catacombs of San Callisto بروید و دیگر در جاده خواهید بود. بسیاری از افراد برای پدال زدن مسیر دوچرخه استخدام می کنند ، اما من فکر می کنم پیاده روی بهترین راه برای رفتن است. شما هم ردپای رومیان باستان را دنبال خواهید کرد!

در پارک قنات ها بیرون بروید

این پارک بزرگ و سرسبز محل زندگی برخی قنات های باستانی است که زمانی میلیون ها تن آب را از کوه به شهر منتقل می کردند. اگرچه این پارک در حومه شهر واقع شده است ، اما مکان بسیار خوبی برای رفتن و صرف معاشرت با مردم محلی است. یک وعده ناهار و یک بطری شراب بسته بندی کنید و از یک بعدازظهر تنبل در سایه حدود 2 هزار اثر تاریخی لذت ببرید.

از Piazza Navona دیدن کنید

این یکی از زیباترین فضاهای عمومی در رم است و محل زندگی Fontana dei Quattro Fiumi برنینی با مجسمه های خیره کننده خود است که رودخانه های بزرگ جهان را نشان می دهد.

کل میدان بیضی شکل پر از رستوران ، ژلاتریا ، مغازه ها و موزه دی روما است. در نزدیکی Via della Pace یکی از فتوژنیک ترین خیابان های شهر است. یک صندلی را در یک کافه پیاده رو بلند کنید و همه را داخل آن ببرید.

در مرکز تاریخی گشت و گذار کنید

گذراندن یک روز بعدازظهر برای گم شدن در پیچ و خم خیابان های سنگفرش در Centro Storico یکی از بهترین کارهایی است که می توانید در رم انجام دهید.

از کوچه پس کوچه ها و خیابان های باریک عبور کنید ، کلیساهای پر از هنر باروک را بررسی کنید ، برای یک قهوه مکث کنید و در بسیاری از بوتیک ها خرید کنید.

صعود به جیانیکولو

تپه جیانیکولو (یا جانیکولوم) بهترین دید را نسبت به کل رم دارد. این یک مکان معروف برای جوانان عاشق و گردشگران است ، اما این مناظر پانورامای شهر را مختل نمی کند.

از اینجا می توانید بهترین جاذبه های این شهر را ببینید ، از جمله Palazzo Venezia و پله های اسپانیا. هنگام غروب زیباست ، اما اگر صبح می آیید ، آماده شلیک توپ ظهر شوید! این از سال 1904 به طور روزمره اتفاق می افتد

هزینه های سفر در رم

قیمت هاستل – شما می توانید انتظار داشته باشید که برای هر شب خواب 4-6 تخته ای شبانه 13 یورو (14.50 دلار آمریکا) و برای یک اتاق خصوصی که دو خواب دارد حدود 45-50 یورو (50-56 دلار آمریکا) بپردازید.

در فصل اصلی دو برابر پرداخت خواهم کرد). اتاق های خصوصی در اینجا معامله خوبی نیستند و من می خواهم اگر فضای خصوصی می خواهید به هتل بروید.

قیمت ارزان بودجه – یک شب اقامت در یک هتل ارزان قیمت 2 ستاره در اتاقی که دو خواب دارد حدود 38 یورو (43 دلار آمریکا) شروع می شود. اجاره از محلی نیز بسیار محبوب شده است.

من در برخی از زیباترین آپارتمانهای محلی با استفاده از Airbnb اقامت داشته ام. در Airbnb ، می توانید اتاق های اشتراکی را با هزینه ای حدود 13 یورو (14.50 دلار آمریکا) در هر شب پیدا کنید و می توانید کل آپارتمان ها را با شروع از 40 یورو (45 دلار آمریکا) در هر شب اجاره دهید.

هزینه متوسط ​​غذا – ایتالیا به خاطر غذاهای خود مشهور است – ماکارونی تازه ، نان ، گوجه فرنگی ، پیتزا ، ژلاتو و شراب. هزینه اکثر وعده های غذایی رستوران با شراب برای هر نفر حدود 25 یورو (28 دلار آمریکا) است.

در نقاط داغ گردشگری ، حدود 10 یورو (11.25 دلار آمریکا) به آن اضافه کنید. همچنین ، 3 یورو (3.40 دلار آمریکا) برای “مقابله با” (هزینه نشستن) که خدمات و نان های میز را پوشش می دهد ، اضافه کنید.

غذاهای سریع مانند پیتزا ، پاننیس و میان وعده های سبک 5-7 یورو (5.60-7.85 دلار آمریکا) هزینه خواهند داشت. برای یک وعده غذایی فست فود 9 یورو (10 دلار آمریکا) هزینه می شود.

برای تهیه غذای ارزان تر ، به Trastevere ، محله دانشجویی بروید یا به بازار بروید و مواد اولیه خود را بخرید.

برای مواد غذایی که شامل ماکارونی ، سبزیجات ، مرغ و سایر غذاهای اساسی است ، هر هفته حدود 60 یورو (67 دلار آمریکا) پرداخت خواهید کرد. مکان های عالی برای خرید مواد غذایی (علاوه بر همه بازارهای محلی مواد غذایی) Eurospin ، In’s Mercato ، LD Market ، Lidl یا Penny Market است.

کوله پشتی بودجه پیشنهادی رم

با بودجه یک کوله پشتی در رم ، روزانه حدود 46 یورو (52 دلار) هزینه خواهید کرد. با این کار می توانید در یک خوابگاه بزرگ خوابگاه ، یک غذای آماده ارزان مانند پانینی ، صبحانه رایگان خوابگاه ، چند شام پخته شده ، چند بطری شراب ارزان ، فعالیت های رایگان و وسایل حمل و نقل عمومی تختخواب کنید.

شما بزرگ زندگی نخواهید کرد اما با این بودجه می توانید رم را احساس کنید.

با بودجه میان برد حدود 105 یورو (118 دلار آمریکا) ، می توانید در یک هتل ارزان قیمت دو ستاره / Airbnb / اتاق خصوصی در یک خوابگاه اقامت کنید ، چند بار از غذای خوب لذت ببرید ، از جاذبه های پرداخت شده بازدید کنید و شاید بتوانید از یکی دو تور شما قادر خواهید بود هر کاری را که بخواهید انجام دهید.

بازدید از رم با داشتن تجملاتی حداقل روزانه 235 یورو (265 دلار آمریکا) برای شما هزینه دارد. شما یک هتل 4 ستاره ، تمام وعده های غذایی و بطری های شراب مورد نظر ، سواری با تاکسی ، هر جاذبه و همچنین مواردی مانند تورهای غذایی یا تورهای عمیق دریافت خواهید کرد.

رم تجمل می کند ، خوب این را کف لوکس در نظر بگیرید. بعد از این ، آسمان حد است. هر چقدر می خواهید خرج کنید!

راهنمای سفر به رم: نکات پس انداز پول

در رم آسان است که پول زیادی بدست آورید! این یکی از گران ترین شهرهای جنوب اروپا است. اما خوشبختانه روش های زیادی برای کاهش هزینه های شما وجود دارد. در اینجا چند روش تأثیرگذار برای صرفه جویی در هزینه در رم برای سفر خود آورده شده است:

 • خارج از مرکز بمانید– اگر می خواهید در حومه رم یا حومه شهر اقامت داشته باشید ، می توانید در محل اقامت هزینه زیادی پس انداز کنید. غذای خارج از شهر نیز بسیار ارزان تر است و سوار شدن به قطار برای گشت و گذار در رم آسان است.
 • ارزان غذا بخورید– هنگام صرف غذا در رم ، برخلاف رستوران های توریستی ، مکان های مناسب ساندویچ و پیتزا را انتخاب کنید. برای غذای واقعا خوب و ارزان ، از تراستوره در آن سوی رودخانه دیدن کنید.
 • کارت توریستی دریافت کنید– اگر می خواهید تعداد زیادی از موزه ها را ببینید ، یکی از کارت های بودجه رم مانند Pass Roma ، Archeologia card یا Biglietto 4 Musei (بلیط ترکیبی چهار موزه) را در نظر بگیرید. شما برای همه جاذبه ها یک هزینه ثابت پرداخت می کنید.
 • نان را تحویل دهید– برخی از رستوران ها بابت نان یا نان های موجود روی میز هزینه اضافی از شما دریافت می کنند اما تا رسیدن چک به شما چیزی نمی گویند و شما آن را جلا دهید. اگر نمی خواهید وسوسه شوید آن را پس بفرستید.
 • آب لوله کشی را بنوشید – از آب شیر بخواهید در غیر این صورت به طور خودکار آب بطری گران قیمتی که در صورتحساب شما قرار دارد می گیرید. علاوه بر این ، می توانید بطری های آب خود را در هر یک از چشمه های آب آشامیدنی در سراسر ایتالیا دوباره پر کنید. آب برای نوشیدن خوب است و هنگام نوشیدن از بناهای تاریخی شهر روم باستان احساس محلی می کنید.
 • Couchsurf– برای اقامت در محلی که به طور رایگان تخت و کاناپه اضافی دارند ، از Couchsurfing استفاده کنید. من از این سرویس بسیار استفاده می کنم و می یابم که نه تنها باعث صرفه جویی در هزینه های من می شود ، بلکه با افراد بزرگی نیز ملاقات می کنم. افراد زیادی از این سایت برای شهر استفاده می کنند ، بنابراین در اسرع وقت پرس و جو می کنند.
 • به یک تور پیاده روی رایگان بروید– این یک روش عالی برای یادگیری تاریخ پشت مکانهایی است که می بینید و تحمل بلبرینگ خود را دارید. تور پیاده روی رایگان رم دارای چند تور است که می تواند به شما نشان دهد که شهر چه پیشنهادی دارد.
 • صرفه جویی در هزینه های استفاده از ماشینسواری – Uber ارزان تر از تاکسی است و اگر نمی خواهید منتظر اتوبوس باشید یا هزینه تاکسی پرداخت کنید ، بهترین راه برای رفت و آمد در یک شهر است. گزینه Uber Pool این است که کجا می توانید سوار شوید تا پس انداز بهتری داشته باشید (اگرچه می توانید ماشین شخصی خود را نیز تهیه کنید). با این کد می توانید 15 دلار از اولین سواری Uber خود صرفه جویی کنید: jlx6v.

همچنین بخوانید: هزینه زندگی در رم

کجا در رم بمانید

رم گزینه های مختلفی برای خوابگاه دارد. مکان های پیشنهادی من:

 • زرد
 • خوابگاه Alessandro Downtown Downtown
 • خوابگاه پالادینی
 • خوابگاه کاخ الساندرو قصر

چگونه می توان به رم رفت و آمد کرد

رم شبکه حمل و نقل عمومی گسترده ای متشکل از اتوبوس ، مترو (مترو) ، تراموا و واگن برقی دارد. در اینجا نحوه رفت و آمد در رم آمده است:

مترو – مترو سریعترین راه برای جابجایی در شهر است. فقط دو خط وجود دارد: خط A و خط C. بلیط سفر تک سفره که برای 75 دقیقه اعتبار دارد 1.50 یورو (1.70 دلار آمریکا) است. می توانید بلیط را از فروشگاه های محلی دخانیات ، دکه های روزنامه فروشی و ماشین های فروش در ایستگاه ها تهیه کنید.

اتوبوس – اتوبوس شما را وارد مناطقی می کند که تحت سیستم مترو نیستند ، اما به دلیل ترافیک مداوم رم ، سرعت آن بسیار کمتر از مترو است. بلیط ها 1.50 یورو (1.70 دلار آمریکا) هستند. می توانید نقشه ها را به صورت آنلاین یا از هاستل یا هتل خود پیدا کنید.

تراموا – مانند سیستم مترو و اتوبوس ، بلیط ها 1.50 یورو (1.70 دلار آمریکا) هزینه دارند.

با این وجود ، می توانید برای سفرهای نامحدود ، هزینه 1 یورو نیز بپردازید که هزینه آن 6 یورو (6.75 دلار آمریکا) است. هزینه پاس یک هفته ای 24 یورو (27 دلار آمریکا) است. اگر قصد دارید زیاد از سیستم حمل و نقل عمومی استفاده کنید ، می توانید با پرداخت 16.50 یورو (18.55 دلار آمریکا) یک کارت گردشگر 3 روزه دریافت کنید. در همه اشکال حمل و نقل عمومی معتبر است.

تاکسی – تاکسی در رم بسیار گران است و استفاده از آن را توصیه نمی کنم. کنتور از 3 یورو (3.35 دلار آمریکا) شروع می شود و پس از آن برای هر کیلومتر تا 1.10 یورو (1.25 دلار آمریکا) می رود. به هر قیمتی از آنها دوری کنید.

Uber در رم در دسترس است و قیمت آنها معمولاً بسیار ارزان تر از تاکسی است بنابراین اگر قصد حمل و نقل عمومی ندارید باید آنها را بخرید. با این کد می توانید 15 دلار از اولین سواری Uber خود صرفه جویی کنید: jlx6v.

با دوچرخه – به نظر می رسد دوچرخه سواری در اطراف رم با حجم بالای ترافیک کمی ترسناک باشد ، اما در واقع مرکز شهر دوچرخه زیادی دارد. اجاره دوچرخه از حدود 11 یورو (12.35 دلار آمریکا) در روز شروع می شود. دو شرکت عالی با اجاره دوچرخه:

 • اجاره دوچرخه آسان رم
 • اجاره و تورهای TopBike

چه موقع به رم برویم

زمستان از اکتبر تا مارس است و این فصل خارج از فصل رم است. اما شهر هرگز ساکت نیست. همیشه. اگرچه مسافران کمتری در اطراف خواهند بود ، اما شما همچنان می توانید در هر کجا که باشید شلوغ فعالیت داشته باشید. دما به ندرت به زیر 39 درجه فارنهایت (4 درجه سانتیگراد) می رسد.

فصل اوج در تابستان ، از ژوئن تا سپتامبر است. شما به طور مداوم برای دیدن در اصلی ترین جاذبه های توریستی رم رقابت خواهید کرد ، اما در این ماه ها هوا فوق العاده است (اگرچه گاهی اوقات غیرقابل تحمل گرم است). در آگوست ، دما می تواند تا 89 درجه فارنهایت (32 درجه سانتی گراد) در روز باشد.

من توصیه می کنم در فصل شانه ها ، که از آوریل تا مه است ، بازدید کنید. نسبت به ماههای تابستان کمی آشفته است و دما در بیشتر روزها 64 درجه فارنهایت (18 درجه سانتیگراد) مطبوع است.

چگونه در رم ایمن بمانیم

رم مکانی بسیار امن برای کوله پشتی و مسافرت است – حتی اگر به صورت انفرادی یا حتی به عنوان یک مسافر انفرادی مسافرت می کنید. اما سرقت کوچک قطعاً در اینجا یک مشکل است. جیب برها در اطراف جاذبه های اصلی رم مانند کولوسئوم و میدان سنت پیتر بسیار فعال هستند.

همچنین غیر معمول نیست که در این شهر شکسته شوید. هرگز نباید بلیط ها را از دفاتر فروش غیر رسمی بلیط خریداری کنید. اگر کسی به شما مراجعه می کند که بلیط های خط ارزان را می فروشد ، آنها را نادیده بگیرید. اگر نگران کلاهبرداری هستید ، می توانید در مورد 14 کلاهبرداری سفر بخوانید تا از اینجا جلوگیری کنید.

همیشه به غریزه روده خود اعتماد کنید. اگر راننده تاکسی سایه دار به نظر می رسد ، کابین را متوقف کرده و پیاده شوید. اگر هتل شما از آنچه فکر می کردید بذر بیشتری دارد ، از آنجا خارج شوید. از مدارک شخصی خود ، از جمله گذرنامه و شناسه خود ، کپی تهیه کنید. برنامه سفر خود را به سمت عزیزان خود بفرستید تا آنها بدانند شما کجا هستید.

اگر این کار را در خانه انجام نمی دهید ، در رم این کار را نکنید!

مهمترین توصیه ای که می توانم ارائه دهم خرید خوب بیمه مسافرتی است. بیمه مسافرت از شما در برابر بیماری ، آسیب ، سرقت و لغو محافظت می کند. در صورت بروز هرگونه مشکلی محافظت از آن است.

من هرگز بدون آن به مسافرت نمی روم زیرا در گذشته مجبور شده ام بارها از آن استفاده کنم.

شرایط زندگی در رم یکی از سوالاتی است که ذهن بسیاری از متقاضیان تحصیل در ایتالیا را به خود درگیر کرده است. ما در این مطلب سعی کردیم اطلاعات جامعی در مورد این شهر زیبا در اختیار تان قرار دهیم.

درصورتیکه قصد تحصیل در ایتالیا را دارید می توانید با کارشناسان زبده موسسه اعزام دانشجوی یگانه سفیران دانش از طریق فرم های درخواست مشاوره و ارزشیابی تحصیلی در ارتباط باشید.

Rate this post