گرفتن شغل نیمه وقت هنگام تحصیل در ایتالیا

هر شخصی که در ایتالیا زندگی می کند می تواند این حقیقت را اثبات کند که یافتن شغل چالش برانگیز است و برای دانشجویانی که در ایتالیا تحصیل می کنند تفاوتی ندارد. برای هر دانش آموز ، یافتن زمان کار بین کلاس ها ، مطالعه و فعالیت های فوق برنامه یک کار حماسی است که به بهترین مهارت های مدیریت زمان نیاز دارد. وقتی شما یک زبان خارجی و فرهنگ جدید را در ترکیب خود قرار دهید ، تقریباً غیرممکن به نظر می رسد!

با وجود چالش ها ، درآمد اضافی هنگام تحصیل در ایتالیا می تواند کمک زیادی به سفرهای آخر هفته ، فعالیت های فرهنگی مفرح و تجارب عجیب و غریب غذا کند. این همچنین یک روش عالی برای دیدار با مردم محلی و درک عمیق تر از فرهنگ کشور میزبان شماست.

برای آن دسته از شما که می خواهید در حین تحصیل در ایتالیا به صورت پاره وقت کار کنید ، نویسنده دانشجویی ما سوچی می خواهد چهار نکته ای را که به او کمک کرده است در هنگام تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در سوئد نه یک بلکه دو شغل پاره وقت به اشتراک بگذارد! در زیر نکاتی وجود دارد که وی امیدوار است بتواند به شما در تأمین مالی ماجراهای ایتالیا کمک کند.

شغل نیمه وقت هنگام تحصیل در ایتالیا

گزینه های خود را باز نگه دارید

وقتی به دنبال کار نیمه وقت در ایتالیا هستید ، ذهن خود را آزاد نگه دارید! از آنجا که این مشاغل مربوط به تأمین هزینه سفرهای آخر هفته و سایر هزینه های زندگی شما است ، سعی کنید کمتر نگران نحوه نگاه کردن به رزومه خود باشید و بر انعطاف پذیری آن تمرکز کنید. شما کاری می خواهید که مطابق با برنامه کلاس شما باشد ، نه بر خلاف آن.

من به دنبال انواع مشاغل ، از جمله خانه دار ، پرستار کودک ، کارگر آشپزخانه ، دستیار دفتر و سایر موارد بودم! شغلی را پیدا کنید که بتوانید از آن به راحتی از دانشگاه یا محله خود رفت و آمد کنید. آیا کافه ای در این نزدیکی هست که باریستاهای نیمه وقت استخدام کند؟ یک خانواده محلی نیاز به یک واگ سگ ناهار دارد؟ خلاق باشید و تا آنجا که ممکن است در فرصت های باز باشید. به هر حال ، تحصیل در ایتالیا همه چیز در مورد تجربیات جدید است!

رزومه خود را پیش از مصاحبه آماده کنید

در حالی که می توانید به صورت آنلاین برای موقعیت پاره وقت جستجو و درخواست کنید ، بسیاری از جای خالی به طور غیررسمی فقط با ورود به کار و تحویل رزومه به مدیر پر می شود. به همین دلیل مهم است که همیشه نسخه های چاپ شده رزومه خود را در مواقع بیرون از خانه حمل کنید تا بتوانید در صورت یافتن تاسیساتی که به نظرتان جالب است ، به راحتی درخواست دهید.

هنگامی که بدنبال کار نیمه وقت در سوئد می گشتم ، دو رزومه تهیه کردم: یکی به زبان سوئدی و دیگری به انگلیسی (یکی برای شرکت های بزرگ و دیگری برای کار دفتری). من رزومه انگلیسی موقعیتهای شرکتی را برای شرکتهای استخدام کننده آنلاین ارسال کردم. وقتی دوچرخه سواری می کردم یا در مرکز شهر قدم می زدم ، دو نسخه دیگر از رزومه خود را آوردم تا در مغازه ها و رستوران ها ارائه دهم. با این روش ، من برای مصاحبه های زیادی فراخوانده شدم و برای دو سمت مختلف روحانیت استخدام شدم.

لباس برای تحت تأثیر قرار گرفتن در مصاحبه شغلی

هنگام جستجوی یک کار نیمه وقت در ایتالیا ، اولین برداشت از همه چیز است! اگر شخصاً رزومه خود را تحویل می گیرید ، به مدیر لبخندی گرم و سلام و احوالپرسی دوستانه بدهید که آنها هنگام مرور رزومه شما به خاطر بسپارند.

اگر آنها رزومه شما را دوست دارند و برای مصاحبه با شما تماس می گیرند ، سعی کنید لباس مناسب و متناسب با شغل مورد نظر خود را بپوشید. لباس هایی مرتب و مرتب بپوشید که نشان می دهد شما در این فرصت شغلی بالقوه حرفه ای و جدی هستید.

اگر مصاحبه به زبان مادری کشور میزبان شما انجام می شود و شما در حال حاضر مسلط نیستید ، با تمرکز روی کلمات یا عباراتی که برای مصاحبه نیاز دارید ، در خانه زبان را تمرین کنید. حتی اگر به مهارت های زبانی خود اطمینان داشته باشید ، با تمرین در خانه هنگام نشستن برای مصاحبه آرامش ، خونسردی و جمع آوری بیشتری به شما دست می دهد.

از مهارت های شبکه سازی و مدیریت زمان خود استفاده کنید

در حالی که برخی از افراد می توانند با مراجعه به برخی از مشاغل خوش شانس شوند و بلافاصله آن را بدست آورند ، دیگران ممکن است هفته ها یا ماهها به این شغل نیاز داشته باشند. اگر از دسته دوم هستید ، نگران نباشید! به مطالعه خود ادامه دهید و از اوقات فراغت خود برای جستجوی شغل استفاده کنید. به دوستان خود یا افرادی که می شناسید ممکن است اطلاعاتی درباره جای خالی نیمه وقت داشته باشند ، بگویید. ارتباطات خود را تقویت کنید و به درخواست خود ادامه دهید! وقت شما فرا خواهد رسید

درصورتیکه قصد تحصیل در ایتالیا را دارید می توانید با کارشناسان زبده موسسه اعزام دانشجوی یگانه سفیران دانش از طریق فرم های درخواست مشاوره و ارزشیابی تحصیلی در ارتباط باشید.

Rate this post