در صورتی که شما مراحل تحصیلی خود را با کمک مشاورین یگانه سفیران دانش طی کنید می توانید از مزایا و خدمات تحصیلی کشور ایتالیا بهره مند شوید. حال می دانید خدمات ایتالیا چیست و چه  مزایایی دارد؟ ما در ادامه تمامی خدمات ارائه شده را برای شما بازگو خواهیم کرد. در صورتی که شما نیز یکی از علاقه مندان به تحصیل در کشورهای خارجی هستید، ما به شما تحصیل در کشور ایتالیا را پیشنهاد می کنیم. ایتالیا پیشینه ای بسیار درخشان در زمینه تحصیلی داشته و اغلب افراد سرشناس و مشهور در دانشگاه های این کشور به تحصیل پرداخته اند. شما با آشنایی بیشتر با کشور ایتالیا و دانشگاه های این کشور می توانید به خوبی از کیفیت دانشگاه های این کشور آگاه شوید.

مزایای استفاده از مشاورین یگانه سفیران دانش در زمینه مشاوره تحصیلی ایتالیا

همان طور که می دانید با توجه به هزینه های تحصیلی و اخذ ویزای تحصیلی و مراحل متعددی که به دنبال دارد، همکاری با مشاورین می تواند کار شما را بسیار ساده و اصولی کند به همین دلیل بهتر است انجام پذیرش و سایر مراحل آن را به مشاورینی متخصص و مجرب بسپارید.

این افراد با تمامی شرایط و قوانین تحصیلی ایتالیا آشنا بوده و بهترین مشاوره را به شما خواهند داد و پیش از ورود به ایتالیا تمامی شرایط اسکان و ثبت نام را به صورت دقیق و اصولی انجام می دهند و تامی شرایط را برای ورود آسان و بدون مشکل برای دانشجویان فراهم می کنند.

در صورتی که دانشجو شرایط پرداخت هزینه های تحصیل در ایتالیا را نداشته باشند، این موسسه می تواند درخواستی مبنی بر بورسیه تحصیلی را به سفارت ایتالیا تحویل داده تا دانشجویان با هزینه هایی پایین تر بتوانند در دانشگاه های این کشور به تحصیل بپردازند.

موسسه یگانه سفیران دانش تمامی خدمات را در قالب یک پکیج به دانشجویان ارائه می دهد و دیگر نیازی به پرداخت هزینه ای جدا بابت انجام این مراحل نمی باشد. البته تمامی موارد ارائه شده در بالا تنها بخش کوچکی از خدماتی است که موسسه یگانه سفیران دانش به متقاضیان خود ارائه می دهد.

درصورتیکه قصد تحصیل در ایتالیا را دارید می توانید با کارشناسان زبده موسسه اعزام دانشجوی یگانه سفیران دانش از طریق فرم های درخواست مشاوره و ارزشیابی تحصیلی در ارتباط باشید.

Rate this post