رشته حقوق بین الملل در ایتالیا

حقوق بین الملل متناسب با علاقه مندی کسانی  است که می خواهند به عنوان کارمند های موسسات  دولتی و غیر دولتی بعنوان بازپرس یا مشاور حقوقی مشغول بکار شوند

فارغ التحصیل این رشته می  توانند بعنوان مشاور حقوقی شرکت ها در ارگان های دولتی  وبانک ها و موسسات مالی و سایر شرکت ها مشغول بکار شوند و همچنین می توانند بعنوان یک وکیل بین ا‌لمللی و شرکت های بین المللی نیز مشغول بکار شوند.

رشته حقوق بین الملل در ایتالیا

همچنین این دانشجویان می توانند در بخش های مدیریتی بعنوان  تحلیل گر موسسات مطالعاتی و اتاق فکر های سیاسی مشغول بکار شوند.

نقش این فارغ التحصیلان می تواند بعنوان بازرس کل حقوقی شرکت ها و هماهنگ کننده حقوقی در بخش های مختلف یا بعنوان مشاورین حقوقی مشغول بکار شوند.

همچنین می توانند مشاور حقوقی ، متخصص حقوق بین ا‌لملل ، توسعه دهنده اقتصادی ، روابط‌بین ا‌لمللی ، و سرویس های خدمات اجتماعی ، شرکت های چند ملیتی به عنوان مشاور حقوقی ، یا بعنوان مجری قانون یا در بخش های مختلف شرکت ها مشغول بکار شوند .

در این دوره با هدف ارائه مهارت و دانش کافی به دانشجویان  برای فعالیت موثر در مشاغل مختلف حقوقی که در سطح بین اللمللی فعالیت می کنند می باشد

در واقع فارغ التحصیلان این رشته بتوانند بصورت حرفه ای در بخش های حقوقی خدمات رسانی کنند.

دانشگاه

دانشگاه تورین : حقوق بین الملل و مطالعات حقوقی

دانشگاه میلان :سیاست ، حقوق و اقتصاد بین ا‌لملل

همچنین رشته ای با عنوان علوم انسانی جهانی در دانشگاه ساپینزا می تواند یکی از انتخاب های متقاضیان رشته حقوق باشد.

شرایط پذیرش :

سالیان گذشته پذیرش دانشجویان با بررسی مدارک صورت می گرفته و نیاز به گذراندن مصاحبه یا آزمون یا هر گونه ارزشیابی خاصی نبوده است ولی ممکن است دانشگاه با توجه به سطح رقابت متقاضیان در هر سال اقدام به مصاحبه یا آزمون  ارزشیابی خاصی کند که در این زمینه موسسه اطلاعات بروز و منابع را در اختیار دانشجویان عزیز قرار خواهد داد .

طول دوره :3 سال

بخشی از واحد های درسی  رشته حقوق بین الملل

فلسفه حقوق-قانون خصوصی-قانون اساسی-حقوق جزا -اصول قانون کیفری-قانون اتحادیه اروپا-حقوق بین المللی -قانون اداری-قانون کار-قانون تجارت -حقوق عمومی تطبیقی-قانون آیین دادرسی-حقوق خصوصی-قانون دادرسی کیفری

درصورتیکه قصد تحصیل در ایتالیا را دارید می توانید با کارشناسان زبده موسسه اعزام دانشجوی یگانه سفیران دانش از طریق فرم های درخواست مشاوره و ارزشیابی تحصیلی در ارتباط باشید.

5/5 - (1 امتیاز)