تعطیلات مجازی: ایتالیا

تاریخ ، فرهنگ و سنت های ایتالیا را از خانه خود جستجو کنید .

بودن در انزوای اجتماعی مانع از دیدن همه مکانهایی که می خواهیم از آنها بازدید کنیم ، نمی شود. در واقع اکنون ما زمان بیشتری برای خیال پردازی داریم. در این دوره, تکه کوچکی از ایتالیا را به اتاق نشیمن خود بیاورید.

چین های ظریف پارچه ای که در سنگ مرمر برنینی گرفته شده است ، نحوه نشستن نور بعد از ظهر در مزارع گندم توسکانی یا پوسته نیمه خشک یک پیتزای ناپلی – این مواردی است که باید از آنها لذت برد. اما تا زمانی که جهان دوباره سفر را آغاز کند ، در بهترین فیلم ها ، کتاب ها و تجربیات مجازی غوطه ور شوید یا سعی کنید در سفر بعدی خود در آشپزخانه خود هیجان خود را بپزید، مخصوصا اگر قصد تحصیل در ایتالیا دارید

بهترین فیلم

Call Me By Your Name (2017) : عاشقانه ای برای بزرگسالی در یک ویلای قرن هفدهم در لومباردی ، ایتالیا.
تعطیلات رومی (1953)   : اوبری هپبورن در نقش شاهزاده خانم پناهنده ای بازی می کند که از محدوده سفارت خود در رم فرار می کند و عاشق یک خبرنگار آمریکایی با بازی گرگوری پک می شود.
Under the Tuscan Sun (2003) : یک زندگی وارونه تغییر می یابد وقتی طلاق یک ویلا را در توسکانی بخاطر هوس می بخرد.

کمدی:
زندگی زیبا است (1997) : یک صاحب کتابفروشی یهودی ایتالیایی با استفاده از شوخ طبعی و شوخ طبعی خانواده خود را از وحشت اردوگاه کار اجباری نازی ها محافظت می کند.
شغل ایتالیایی (1969) : مایکل کین خدمه ای را هدایت می کند که قصد دارند محموله طلا را در تورین با ایجاد ترافیک به سرقت ببرند.

درام:
Cinema Paradiso (1988) : یک فیلمساز از دوران کودکی خود در سیسیل و پروجکشن فیلم خانه فیلم که عشق به سینما را در پسر جوان پرورش می دهد ، تعریف می کند.
پدرخوانده (1972) : یک داستان اوباش کلاسیک با جزئیات انتقال قدرت در خانواده کورلئونه از پدرسالار سالخورده به پسر اکراه او.
گلادیاتور (2000) : در رم باستان قرار دارد و داستان یک ژنرال رسوا است که به یک گلادیاتور مشترک تبدیل می شود.

همچنین بخوانید: 10 کار عالی رایگان که در میلان

موسیقی هایی که برای تعطیلات مجازی پیشنهاد می شود :

چارت شکن راک / پاپ

ایتالیای کلاسیک

بهترین کتاب ها

رئالیسم اجتماعی:
کوزیما – گراتزیا دلددا: خاطره ای خیالی از نویسنده که به سن بلوغ رسیده و در روستای ساردنیا به زندگی خود می پردازد. دلددا اولین زنی بود که در سال 1926 جایزه نوبل ادبیات را از آن خود کرد.
دوست درخشان من – النا فرانته: اولین بار در یک مجموعه 4 قسمتی زندگی دو دختر زودرس را دنبال می کند زیرا آنها در بزرگسالی در میان خشونت های خانه خود در یک محله فقیرنشین در نزدیکی ناپل.
آزار و شکنجه – الساندرو پیپرنو: این رمان که در رم اتفاق می افتد ، زندگی یک متخصص ارشد آنکولوژی را دنبال می کند که متهم به آزار و اذیت کودک است.

کلاسیک ایتالیایی:
دگرگونی ها – Ovid: تواریخ تمدن از آغاز اسطوره ای تا زمان سلطنت جولیوس سزار
The Decameron – Boccaccio: مجموعه رمان هایی است که در زمان مرگ سیاه در فلورانس در قرن 14 ساخته شده است.
شاهزاده – نیکولو ماکیاولی: کتابچه راهنمای انواع اهریمنی ، در عین حال هشداری علیه اقتدار “ماکیاولی”.

بهترین پادکست ها

زندگی تلخ و شیرین : پادکست مربوط به ایتالیا از دو مهاجران آمریکایی ساکن رم

گولا : یک مورخ آشپزی و روزنامه نگار غذا در مورد غذاهای ایتالیایی و ارتباط آن با تاریخ ، جامعه و فرهنگ صحبت می کند.

سیائو بلا : روزنامه نگار سفر اریکا فیرپو با آشپزها ، هنرمندان ، طراحان و موارد دیگر درباره زندگی مدرن در ایتالیا مصاحبه می کند

زبان جدید بیاموزید

آموزش آنلاین امروزه گسترش زیادی یافته است که می توانید از آن ها در تعطیلات مجازی, استفاده ببرید و زبان مور علاقه خود را که خیلی وقت است تصمیم داشتید یادبگیرید را شروع کنید. همچنین شرایطی فراهم شده است که آزمون ها را بصورت انلاین برگزار میکند. یکی از این پلت فرم ها Duolingo است. که می تواند در شرایط مناسب به شما کمک کند.

پیشنهاد ما بازدید آنلاین موزه ها

بسیاری از موزه ها امکان نمایش آثار خود را به صورت آنلاین فراهم کرده است که به نظر جذاب است. یکی از موزه هایی که قصد برگزاری آنلاین آثار است موزه هنرهای معاصر «Castello di Rivoli» در نزدیکی شهر تورین .حالا قرار است امکان بازدید از تمامی این نمایشگاه‌ها به صورت تور مجازی برای علاقه‌مندان فراهم شود.این موزه همچنین برنامه‌ای برای برگزاری تورهای مجازی مخصوص کودکان دارد. تصاویر و ویدئوهای مرتبط با مجموعه شاهکارهای «اوفیتزی» به روز رسانی خواهند شد. این گالری همچنین صفحه فیس‌بوک جدیدی را فقط به همین منظور راه‌اندازی کرده است.مجموعه‌ای از تورهای مجازی از مجموعه‌های منتخب این گالری نیز در وب‌سایت رسمی «اوفیتزی» قرار خواهند گرفت.

بهترین غذاها

حتما می دانید که غذاهای ایتالیایی که یکی از مشهورترین غذاهای جهان است ،غذا های ایتالیایی با سبک منحصر به فرد ، طعم و مزه سنتی و مدرن را به خود اختصاص می دهد. بسیاری از غذاهای مشهور و رایج مانند انواع پاستا ها و پیتزا ها نام ایتالیا را جهانی کرده است.در تعطیلات مجازی پیشنهاد ما به شما امتحان طعم فوق العاده تالیاتل آل راگو ایتالیایی است. سعی کنید آن را در خانه درست کنید.

نکات برجسته فرهنگی

  • پمپئی
  • کلیسای سیستین
  • مناظر حماسی
  • دولومیت های ایتالیایی
  • پنج زمین

خرید آنلاین را تجربه کنید

با این فروشگاه های ایتالیایی که در سطح بین المللی حمل و نقل می کنند ، به صورت آنلاین خرید کنید و لذت ببرید (لطفا توجه داشته باشید که به دلیل COVID-19 ممکن است برخی از تأخیرها یا محدودیت ها وجود داشته باشد.)

Amatruda – یک فروشگاه 500 ساله متخصص در کاغذهای دست ساز

Emilio Pucci – یک برند بین المللی مد و مستقر در فلورانس

Salvatore Ferragamo – مقر اصلی کالاهای لوکس در فلورانس است

درصورتیکه قصد تحصیل در ایتالیا را دارید می توانید با کارشناسان زبده موسسه اعزام دانشجوی یگانه سفیران دانش از طریق فرم های درخواست مشاوره و ارزشیابی تحصیلی در ارتباط باشید.

Rate this post