بهترین مسیر های پیاده روی در ایتالیا

از مسیرهای آویز صخره ای آمالفی گرفته تا گلدسته های گرانیت عظیم دولومیت ها ، آتشفشان در سیسیل صعود می کند و در قلب آپنینهای گل گوزن کوهستانی بالا می رود – ایتالیا چکمه ای است که برای پیاده روی ساخته شده است. در اینجا هفت مورد از بهترین پیاده روی های کشور با اطلاعاتی در مورد چگونگی مقابله با آنها وجود دارد. در حال حاضر سفر به جهانگردی در ایتالیا مجاز است ، اما حتماً آخرین اطلاعات را قبل از عزیمت بررسی کنید.

مناظر دیدنی از کوه های آلپ Gran Paradiso از مسیر عبور تراورس Sella-Herbetet ، Gran Paradiso ، Piedmont

شروع / پایان: والنونتای | طول: 20.5 کیلومتر | مدت زمان: 9½ – 10 ساعت

پارکو در Nazionale دل گران پارادیزو در Graian رشته کوه های آلپ بیابان متناوب از دریاچه های رنگی جواهر، جنگل ها و برخی از مرتفع ترین کوه ایتالیا، از جمله اوج 4061m eponymous آن است. این پیاده روی کلاسیک یک روزه شما را به قلب خود می کشاند. از پل شهر در والنونتای ، Alta Via 2 در یک مسیر قاطر قدیمی در سربالایی به 2588 متر Rifugio Sella ، یک خانه شکار سابق پادشاه Vittorio Emanuele II می رسد. بین کوه و Casolari dell’Herbetet ، پایگاه پارکبان در جنوب ، کوهنوردان یک تراورس کوتاه و هوا با طول زنجیر برای محافظت پیدا می کنند.

Tre Cime di Lavaredo ، دولومیت ها

شروع / پایان: Rifugio Auronzo | طول:  9.5 کیلومتر | مدت زمان: سه تا چهار ساعت | دشواری: متوسط

مادر ناتورا  در بخش ظاهر سخاوتمندانه با ایتالیا بود ، اما در دولومیت ها از خود پیشی گرفت . برج های ابر شکن و برج های آهکی که بر فراز چمنزارها ، دریاچه ها و جنگل های صنوبر در شمال شرقی این کشور قرار دارند ، جذاب ترین کشور پیاده روی اروپا را ارائه می دهند. اگر می خواهید فقط یک روز پیاده روی در اینجا انجام دهید ، آن را به مسیر Tre Cime di Lavaredo در Parco Naturale Tre Cime تبدیل کنید.

مسیر خدایان ، ساحل آمالفی

شروع:  پوزیتانو | پایان: پاریانو | طول: 8 کیلومتر | مدت زمان: 4½ ساعت | دشواری: آسان تا متوسط

Sentiero degli Dei(مسیر خدایان) درست به نام خود ، یک بوم آسمانی از مناظر جنوب ایتالیا ، با چشم انداز فوق العاده از کوههای ناهموار و جنگلی لاتاری را نشان می دهد که به سمت درخشان مدیترانه و نگاه های دور از کاپری می رود .

به دنبال یک مسیر قاطر مرتفع و غالباً صخره ای که پیازیتانو را به پاریانو متصل می کند ، مسیر برخی از مناطق کم ارتقاع  منطقه را از هم باز می کند. از کنار تپه های تراس دار ، باغ های لیمو و ماکیا (اسکراب) بلوط های رزماری و هولام عبور خواهید کرد . پرواز 1500 پله ای به سمت Arienzo انجام می شود ، جایی که می توانید برای یک غوطه و هوا تازه کنید. یک بسته پیک نیک تهیه کنید و نقشه پیاده روی را از دفاتر گردشگری محلی بگیرید.

مسیر به بالای کورنو گراند به طرز شگفت انگیزی ساده است .

کورنو گراند ، آبروزو

شروع / پایان:  پارکینگ اصلی در Campo Imperatore | طول: 9 کیلومتر | مدت زمان: پنج تا هفت ساعت | دشواری: متوسط ​​(مسیر عادی) ، طلبکارانه (مسیر مستقیم)

کورنو گراند (“شاخ بزرگ”) با 2121 متر ارتفاع از صخره های دندانه دار صخره های دندانه دار Parco Nazionale del Gran Sasso e Monti della Laga ، یکی از بزرگترین پارک های ملی ایتالیا ، بلندترین قله آپنین ها است. از طریق عادی عبور کنید (مسیر عادی): این یک صعود کاملاً شگفت آور و ساده در امتداد دامنه های رگه دار مورین تا قله است که با تکان دادن آسان در پای نهایی حرکت می کند. این قله مناظر مسحورکننده ای از رشته کوههای مواج و آدریاتیک را که یک چشم انداز دور در افق است و همچنین یک چشم انداز دلهره آور از جنوبی ترین یخچال اروپا ، کالدرون ، را برای مسافران فراهم می کند.

ورنازا تنها یکی از کوهنوردان زیبا در روستاهای Cinque Terre است که از Sentiero Azzurro عبور می کنند.

مسیر آبی ، سینک تره

شروع / پایان: از  قبل بررسی کنید تا ببینید کدام بخشها باز هستند | مدت زمان:  سه تا چهار ساعت | دشواری: آسان تا متوسط

مسیر بهتر است از شرق به غرب ، از Riomaggiore به Monterosso پیاده روی شود ، اما با بسته شدن قسمت هایی از مسیر حداقل تا سال 2021 ،  قبل از عزیمت حتما وب سایت رسمی را بررسی کنید . همچنین باید کارت Cinque Terre Card (7.50 یورو برای یک روز) خریداری کنید که به شما امکان دسترسی به پارک ملی و استفاده از امکانات را می دهد.

همچنین بخوانید: 11 ساحل برتر ایتالیا

Selvaggio Blu ، ساردینیا

شروع:  پدرا لونگا | پایان: Cala Fuili | طول: 45 کیلومتر | مدت زمان: چهار تا هفت روز | دشواری: بسیار طلبکار

Selvaggio Blu یا “آبی وحشی” که اغلب به عنوان سخت ترین سفر ایتالیا شناخته می شود ، برای افراد ضعیف نیست. در امتداد Golfo di Orosei  در ساحل شرقی ساردنیا ، این یک سفر حماسی و خارج از رادار است که نیاز به تجربه کوهنوردی دارد. علائم و آب به شدت فاقد آن هستند ، یافتن دنباله روی حیله و تزویر است (حتی با GPS) و با اجسام تا 45 متر و صعود به درجه 4 UIAA می توان روند دشواری را دنبال کرد.

استرومبولی ، جزایر ائولی ، سیسیل

شروع / پایان:  شهر استرومبولی | طول: 7.8 کیلومتر | مدت زمان: پنج تا شش ساعت (بازگشت) | دشواری: متوسط ​​

پیاده روی تا هرم کامل آتشفشان Stromboli ، که به طرز چشمگیری از دریای کبالت رانده می شود ، قطعاً فاکتور واو را دارد. بعد از همه ، هر روز نیست که به یک مخروط دائماً فعال و سوزان بروید.

Stromboli فریبنده ترین جزایر ائولی ، از نظر آتشفشانی یک قلاده شکن است ، فقط 40000 سال پیش تشکیل شده است. برای دوستداران طبیعت ، صعود به دهانه آن یکی از تجربه های فراموش نشدنی سیسیل است.

این پیاده روی به همان اندازه متنوع و سرحال کننده است که کرپرهای وحشی و جاروی سیسیلی در این مسیر قرار دارند. این مناظر چشم انداز بسیار خوبی را در ماجراجویان در شهر استرومبولی و همچنین مناظر مرتفع تر و سطح بالا ارائه می دهد که با منظره چشمگیر دریا تضاد دارد.

هنگام غروب خورشید بروید تا آتش بازی دهانه آتش را در قله 924 متر در حالی که روز به شب کمرنگ می شود ، ببینید و سپس با تاریکی در چراغ قوه به شهر بروید. مقامات دسترسی را دقیقاً تنظیم می کنند – شما می توانید تا 400 متر آزاد راه بروید.

ایتالیا مملو از جاذبه هی گردشگری است و هرساله میلیون نفر از سرتاسر جهان به عنوان توریست و یا برای تحصیل در ایتالیا راهی این کشور می شوند و از جاذبه های گردشگری و دیدنی آن بازدید می کنند.

درصورتیکه قصد تحصیل در ایتالیا را دارید می توانید با کارشناسان زبده موسسه اعزام دانشجوی یگانه سفیران دانش از طریق فرم های درخواست مشاوره و ارزشیابی تحصیلی در ارتباط باشید.

Rate this post