دانشگاه ورونا ایتالیا

مقاله پیش رو در مورد موضوعات مختلفی در باب مهاجرت به ایتالیا و شرایط در تحصیل در دانشگاه ورونا صحبت شده است. مهمترین موضوعات این مقاله شامل موارد زیر می باشد.

         تاریخچه دانشگاه ورونا ایتالیا
         مشخصات دانشگاه ورونا ایتالیا
       وب سایت دانشگاه ورونا University of Verona

تاریخچه دانشگاه ورونا ایتالیا

دانشگاه ورونای ایتالیا یک دانشگاه واقع در  شهر ورونا، ایتالیا است. که در سال 1982 تاسیس شد و در 12 بخش گروهبندی ،که در چهار حوزه انظباطی اصلی :حقوق و اقتصاد،علوم انسانی، زندگی ،علوم بهداشت و مهندسی سازمان یافته است.مقاطع کارشناسی،کارشناسی ارشد،و دوره های مطالعات پیشرفته کوتاه،چهار مدرسه دکترا، 41 دوره تخصصی کارشناسی ارشد و کارشناسی ارشد پزشکی و تخصصی و علاوه بر این برنامه جدید کارشناسی ارشد کاملا به زبان انگلیسی را معرفی کرده است.و نیز افزودن زبان چینی بعنوان انتخاب زبان جدیددر زمینه  کارشناسی برای زبان و فرهنگ چینی برای توریست و بازرگانی بین المللی.

مشخصات دانشگاه ورونا

دانشگاه ورونای ایتالیا به نوآوری و حفظ کیفیت بالای تدریس و پژوهش اختصاص داده شده است.این دانشگاه دارای 22,000 دانش آموز 1500 نهاد آموزشی و کارکنان که همگی به یک فرآیند مستمر رشد و توسعه انسان اختصاص یافته است. و دارای ارتباط قوی با جامعه محلی و نیز تقویت تداوم قوی خو در سطح جهانی تلاش کرده است.

بر اساس گزارش روزنامه کسب و کار “دوم Sole 24 Ore”، ورونا  رتبه بهترین دانشگاه ایتالیا در سال 2014، 2015 و 2016 را به را از آن خود کرده است.

وب سایت دانشگاه ورونای ایتالیا

عزیزان و همراهان گرامی جهت ارتباط با دپارتمان دانشگاه ورونا ایتالیا می توانید از طریق لینک داده شده به طور مستقیم با دانشگاه ارتباط برقرار کنید.
http://www.univr.it

دانشجویان و دانش پژوهان گرامی و ارجمند، جهت اخذ اطلاعات بیشتر و همچنین دریافت مشاوره رایگان از مشاورین ارشد موسسه اعزام دانشجو یگانه سفیران دانش می توانید از طریق اطلاعات تماس ما اقدام فرمایید. تمامی تلاش موسسۀ یگانه سفیران دانش این است که به بهترین نحوۀ ممکن مسیری آسان و با کمترین هزینه برای ادامه تحصیل شما دانشجویان گرامی فراهم شود.درصورتیکه قصد تحصیل در ایتالیا را دارید می توانید با کارشناسان زبده موسسه اعزام دانشجوی یگانه سفیران دانش از طریق فرم های درخواست مشاوره و ارزشیابی تحصیلی در ارتباط باشید.

5/5 - (3 امتیاز)