کارناوال ونیز 2021:

از بزرگترین مهمانی سال نهایت استفاده را ببرید.

مردم از دور و اطراف به ونیز سفر می کنند تا به بزرگترین مهمانی سال در شهر بپیوندند. کارناوال ونیز شهر را با انبوهی از مردم با لباس مجلل ، مناظر رنگارنگ ، تعداد زیادی صدا و انبوهی از حوادث به شهر بسته است.

در ماه فوریه برای غروبهای پر زرق و برق از سرزمین عجایب آبکی دیدن کنید و تحت تأثیر سنتهای مفصل و همچنین نمونه کارهای شیرین منحصر به فرد کارناوال قرار گیرید.

ونیز به طور طبیعی زمینه ای چشمگیر برای یک جشنواره دار با لباس کامل فراهم می کند.

کارناوال ونیز چیست و چه زمانی برگزار می شود؟

این کارناوال هر ساله در هفته های منتهی به سه شنبه بزرگ برگزار می شود.

ونیز به خاطر مهمانی های خود در قرن هجدهم مشهور بود ، زمانی که کارناوال اوج لذت جویی بود. کارناوال ونیز که در سال 1979 احیا شد ، امروزه مردم از سراسر جهان را برای شرکت در بازی های عجیب و غریب لباس در فضای باز جذب می کند. این کارناوال همچنین برای دانشجویان خارجی که برای تحصیل در ایتالیا آمده اند , لذت بخش است.

آخر هفته نهایی، از G iovedì گراسو (چربی پنجشنبه) به سه شنبه گراسو (چربی سه)، بهترین زمان برای آمدن به عنوان حوادث بیشتر منتهی به اوج نهایی وجود دارد. آماده باشید: این برای کلاستروفوبیک یا زاهد نیست ، زیرا ونیز قدیمی خاموش موهای خود را پایین می گذارد و پاشنه های خود را بهمراه تقریبا 3 میلیون بازدید کننده لگد می زند.

 

 

مانند سلطنتی لباس بپوشید

یا یک گاوچران ، یا یک ابرقهرمان ، یا یک ستاره پاپ. اگر به سادگی بیرون بروید ، همه چیز پیش می رود. اگر برای یک لباس تمام عیار کاملاً آماده نیستید ، می توانید ظاهری دمدمی مزاج به لباس روزمره خود اضافه کنید.  انتخاب شگفت انگیزی از کفش های خاص دارد ، از جمله کفش هایی به شکل گوندولا.

با این حال ، اگر به یک رویداد معتبرتر می روید و شاهزاده کامل می خواهید ، به Nicolao احتیاج دارید – به راحتی بهترین فروشگاه لباس در شهر. آتلیه Flavia دوست داشتنی  همچنین می تواند کل خانواده را با لباس افسانه ای قرن 18 بیرون بیاورد. به یاد داشته باشید که ماه فوریه و یخبندان است ، بنابراین لباس ها باید با مواد حرارتی مکارانه پنهان شده یا کت خز مصنوعی تهیه شوند.

اگر ماسک جا بیفتد

هیچ لباس کارناوال بدون نقاب کامل نخواهد بود. در واقع ، برای اینکه آماده کارناوال باشید ، فقط فقط باید ماسک بزنید. یکی از سازندگان خارق العاده ماسک ،  Ca ‘Macana است که ماسک های معروف ” Eyes Wide Shut” استنلی کوبریک را تولید می کند . Tragicomica  دارای ماسک قرنیه ای است و اگر می خواهید ظاهر خود را کامل کنید می تواند یک لباس سنتی را برای شما بفروشد یا استخدام کند. Papier Maché  مدت هاست در منطقه Castello ماسک های بسیار زیبایی طراحی می کند.

انتخاب ماسک Bauta به شما این امکان را می دهد که همچنان غذا بخورید و به راحتی چت کنید.

محبوب ترین لباس ها لباس های سنتی لردها و خانم های قرن 18 است. با این حال ، ماسک های ونیزی تاریخچه گسترده ای دارند و زمانی برای پوشاندن هویت افراد در طول سال استفاده می شدند. ماسک کلاسیک Bauta است که کل صورت را می پوشاند و فضای پایین آن را می گذارد تا غذا خوردن و صحبت راحت باشد. شرکت Columbina را پوشش می دهد چشم و محبوب ساخته شده کمدی دلارته ( فرم محبوب تئاتر ایتالیایی از 16 به قرن 18). شرکت Columbina و رفقای او، نوعی سگ کوچک خالدار و هنری Pulcinella، به عنوان مورد علاقه کارناوال باقی می ماند، به عنوان نشانی از ماسک از دکتر پنجره طاعون با منقار مانند قابل توجه آن بینی.

هنر ماسک سازی در ونیز

فوریه ماه کارناوال و توپهای ماسکدار مجلل در ونیز است. اما شما می توانید با بازدید از یکی از استودیوهایی که در آن صنایع دستی عالی ساخته می شود ، فرهنگ ماسک ونیزی را در طول سال در شهر ایتالیا تجربه کنید. La Bottega dei Mascareri یکی از بهترین کارگاه های ماسک در شهر است که دقیقاً در سمت راست واقع شده است. پل برجسته ریالتو. با راهنمای Lonely Planet به ونیز سفر خود را برنامه ریزی کنید.

چیزهای ریزتر در زندگی

ونیز در طول کارناوال اتفاقات ناخوشایندی دارد که سیندرلا خوش شانس است وارد آن شود. مشهورترین آن Ballo del Doge است اما با چهار رقم بلیط VIP ، این گزینه برای همه مناسب نخواهد بود. با یک قیمت بسیار زیبا ، قبل از اینکه شب را در یک مجموعه دی جی رقصید ، در حالی که توسط آکروبات ها و بازیگران سرگرم می شوید ، بطور ناخوشایند سیر و آب می شوید. از دیگر برنامه های پر زرق و برق می توان به نمایش شام و توپ در Ca ‘Vendramin Calergi اشاره کرد . هزینه بلیط برای هر نفر 500 یورو است ، اگرچه در اتاق “اتاق قمار” وجود دارد که مهمانان می توانند شانس خود را برای پس گرفتن قیمت بلیط خود امتحان کنند!

جمعیت برای تماشای پرواز فرشته در پیازو سان مارکو سرازیر می شوند

یک ونیزی برای همه

اگر هزینه اجاره لباس و توپ های نقاب دار باعث چشمان شما می شود ، ترس نکنید. در هفته های کارناوال نیز می توانید از بسیاری از رویدادهای رایگان لذت ببرید. یک رژه تماشایی در کانال Canararegio که در آب برگزار می شود جشن ها را برپا می کند. در میدان سنت مارک ، رویدادهای رایگان شامل “پرواز فرشته” است ، هنگامی که یک زن لباس پوش از برج ناقوس بلند می شود و بالای میدان پر از پرواز پرواز می کند. رویداد دیگر “Festa delle Marie” است ، که سنت قدیمی دوگ دختر را که دوازده دختر محلی با جهیزیه اهدا می کند ، تداعی می کند.  برای تاریخ و رویدادهای رایگان بیشتر ، وب سایت کارناوال را تحت نظر داشته باشید.

با مردم محلی صمیمی شوید

اگر غوغای پرجمعیت و پرجمعیت لباس شخصی شما نیست ، به کمپ اصلی که در اطراف شهر قرار دارد بروید و به مردم محلی بپیوندید. بچه های کوچک لباس هایی را که روی کت های پف دار خود فشرده شده اند ، ایجاد می کنند و ارتش بی نظمی از موجودات کوچک انسان میشلین ایجاد می کنند

Pasticceria Tonolo برخی از قابل توجه ترین گوزن های ونیز

پیراشکی بخورند!

در کارناوال ونیز ایتالیا ، هیچ تعطیلاتی بدون یک یا سه مورد آشپزی کامل نیست. در ونیز ، خاصیت آنها فریتلا است ، یک پیراشکی شگفت انگیز که به اشکال بی شماری سرو می شود: یا ساده (با توت و پوست شیرینی) یا پر از غذاهای گرمایی مانند کاستارد یا کرم Chantilly. Tonolo  یک نسخه “سالم” پر از سیب انجام می دهد و دیدن کارکنان کارآمد با لباس کامل یک کارناوال است که یک پاداش اضافی است! شیرینی های سرخ شده g alani – سرخ شده به اندازه پرهای سبک و پوشیده شده از مواد قندی. خوراکی های شیرین یک کارناوال است و لذت بردن از آن بدون پوشاندن خود در خرده ریزها و پودر قند غیرممکن است.

 

درصورتیکه قصد تحصیل در ایتالیا را دارید می توانید با کارشناسان زبده موسسه اعزام دانشجوی یگانه سفیران دانش از طریق فرم های درخواست مشاوره و ارزشیابی تحصیلی در ارتباط باشید.

Rate this post